کد خبر: 64776

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۲۰:۱۷

آیت الله حسینی اشکوری در رودسر: امنیت و آرامش کشور مرهون وجود جایگاه رهبری است

کاندیدای خبرگان رهبری در رودسر به نقش رهبری در جامعه و وظایف مردم نسبت به رهبر اشاره نمود و امنیت کشور را مرهون تدابیر رهبری دانست . به گزارش خبرنگار املش ما ، آیت الله سیدعلی حسینی اشکوری  در مسجد امام حسین(ع) سرپل شرقی گفت: این شهر دیاریست که با ولایت و محبت اهل بیت […]

کاندیدای خبرگان رهبری در رودسر به نقش رهبری در جامعه و وظایف مردم نسبت به رهبر اشاره نمود و امنیت کشور را مرهون تدابیر رهبری دانست .

آیت الله اشکوری2به گزارش خبرنگار املش ما ، آیت الله سیدعلی حسینی اشکوری  در مسجد امام حسین(ع) سرپل شرقی گفت: این شهر دیاریست که با ولایت و محبت اهل بیت گره خورده است.

کاندیدای خبرگان رهبری استان گیلان با تسلیت ایام فاطمیه (س) به مطالبی در خصوص ولایت مداری حضرت زهرا(س) پرداخت و افزود: خطبهای که ایشان در دفاع از ولایت امیرالمومنین (ع) ایرادنمودند بر مسئله انحرافی که در مسیر اسلام در آن روز بوجود آمده بود اشاره دارد.

وی اظهار داشت : خداوند امامت و ولایت را محور و اساس مرکزی نظم امت اسلامی قرارداده که از همان ابتدای اسلامی انسان های بزرگی جان و مال خود را برای دفاع از آن خرج نموده اند که می توان حضرت خدیجه کبری(س) ، حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) را نام برد.

آیت الله حسینی اشکوری خاطرنشان کرد : ما وارثان اسلامیم و باید قدرشناس زحماتی که پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار ، علما و بزرگان برای دین کشیده اند تا به دست ما برسد ، باشیم.

این کاندیدای خبرگان رهبری گیلان تصریح کرد: انقلابی که به رهبری امام راحل ایجاد شد شعارش از همان ابتدا یکی بوده است و این نشانه الهی بودن آن می باشد و همه آن مرهون هماهنگی و وحدتی است که قرآن نیز برای یک جامعه اسلامی برشمرده است.

وی نقش رسانه های خارجی را در بهم ریختگی کشورهای همسایه یادآور شد و گفت: این رسانه ها موجب آوارگی و کشته شددن میلیون ها انسان در سوریه شده اند و اگر این توطئه ها به کشور ما تاکنون آسیبی نرسانده است نقش مهم رهبری  بوده و ما باید شاکر آن باشیم.

آیت الله اشکوری اظهار داشت : حقوق متقابلی بر مردم و رهبری یک جامعه در نهج البلاغه بیان شده است که وظیفه رهبر ، هوشیار نمودن مردم نسبت به خطرات و اخلافاتی که امکان دارد در یک جامعه اسلامی می افتد است و در مقابلش حقی که برگردن مردم است گوش به فرمان بودن رهبر می باشد.

وی در پایان سخنانش  ارتباط با همه کشورهای دنیا را خواستار شد و گفت: باید در مراوداتی که صورت می گیرد سرمان کلاه نرود و آنها مارا غارت نکنند و این بر مسئولین وظیفه است که هوشیار باشند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد