کد خبر: 64760

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۵:۳۳

نماینده ولی‌فقیه در گیلان: ۷ اسفند عید سیاسی ملت ایران است/ مردم به عالم گوهرشناس جامعه رأی دهند+تصاویر

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه ۷ اسفند عید سیاسی ملت ایران است گفت: مردم به عالم گوهرشناس جامعه رأی دهند. به گزارش املش ما به نقل از کاسپین، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی در دیدار با جمعی از مردم آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: همه‌ی مردم در جامعه اسلامی مسئول هستیم. وی بابیان اینکه فرق جمهوری اسلامی […]

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه ۷ اسفند عید سیاسی ملت ایران است گفت: مردم به عالم گوهرشناس جامعه رأی دهند.

آیت الله قربانی 1به گزارش املش ما به نقل از کاسپین، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی در دیدار با جمعی از مردم آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: همه‌ی مردم در جامعه اسلامی مسئول هستیم.

وی بابیان اینکه فرق جمهوری اسلامی با سایر جمهوریت در جهان، اسلامی بودن آن است، افزود: مردم با پایبندی بر اسلام حکومت خود را تشکیل می‌دهند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره بر اینکه در سایر نقاط جهان ۷۲ ملت در حال حیات هستند، تصریح کرد: یکی از امتیازات ما در جمهوری اسلامی زندگی کردن با یک دین واحد است.

امام‌جمعه رشت بابیان اینکه مردم گیلان از نخستین مردمانی بودند که به دین اسلام گرویدند، بیان کرد: از حکومت آل‌بویه تا اسلام، مردم این سامان بافرهنگ علوی آشنا شدند.

وی با اشاره بر اینکه وجود سالار دیلمی برای گیلانی‌ها یک افتخار است، افزود: گیلانی‌ها از همان ابتدا در خدمت اسلام بودند.

وی با اشاره بر منویات رهبری مبنی بر اینکه دو عید در انتظار مردم در بهمن و اسفند بوده اذعان کرد: عید نخست ۲۲ بهمن و دیگری حضور ملت هفت اسفند پای صندوق‌های رأی است.

آیت‌الله قربانی بابیان اینکه مردم در ۲۲ بهمن با حضور چشمگیرشان دین خود را به انقلاب ادا کردند افزود: حضور بی‌سابقه و کم‌نظیر مردم در راهپیمایی عظیم مردم چشم دشمنان را کور کرد.

وی رویش‌های انقلاب را از دستاوردهای نظام یادکرد و افزود: فرزندان انقلاب رویش روزافزون دارند و این از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره بر اینکه حضور در انتخابات پایه‌های انقلاب را محکم می‌کند افزود: حضور ملت در عرصه بزرگ سیاسی همه قوای کشور را مستحکم می‌نماید.

وی با اشاره بر خیال باطل عده‌ای که معتقد بودند با رحلت امام، جمهوری اسلامی از بین می‌رود، افزود: پس از رحلت امام خبرگان نشستند و با درایت خود خلف صالح زمان ما را انتخاب نمودند.

عضو گیلانی مجلس خبرگان با تأکید بر اینکه مردم باید به مجتهد گوهرشناس رأی بدهند افزود: در قانون اساسی آمده که ملت باید برای تشکیل مجلس خبرگان گوهرشناسی را برگزینند و آن‌ها باید بنشینند امام و پیشوای جامعه اسلامی را انتخاب کنند.

وی بابیان اینکه ائمه سیاستمداران جامعه در زمان خود بود، افزود: یکی همچون امام حسن (ع) صلح می‌کند، یکی مثل امام حسین (ع) قیام می‌کند و همه‌ی این‌ها سیاست‌هایی در دین اسلام است که حکومت را پویا و زنده نگه می‌دارند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد