کد خبر: 64743

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۸:۲۵

آیت‌الله ‌حسینی‌اشکوری: دشمن با عناوین بین‌المللی به دنبال نفوذ در کشور است

آیت‌الله سیدعلی حسینی‌اشکوری گفت: دشمن با عناوین مختلف بین‌المللی به دنبال نفوذ در کشور است و باید با بصیرت جلوی این نفوذ گرفته شود. به گزارش املش ما ،  آیت‌الله سید علی حسینی‌اشکوری امشب در جمع مردم این شهرستان در مسجد جامع ماسال سنگینی بار مسئولیت را موجب سخت شدن صیانت و امانت‌داری از آن دانست. […]

آیت‌الله سیدعلی حسینی‌اشکوری گفت: دشمن با عناوین مختلف بین‌المللی به دنبال نفوذ در کشور است و باید با بصیرت جلوی این نفوذ گرفته شود.

آیت الله اشکوری7به گزارش املش ما ،  آیت‌الله سید علی حسینی‌اشکوری امشب در جمع مردم این شهرستان در مسجد جامع ماسال سنگینی بار مسئولیت را موجب سخت شدن صیانت و امانت‌داری از آن دانست.

وی با بیان اینکه در جمهوری اسلامی پست و مناصب امانت بوده و طعمه‌ای در دست مسئولان نیست، افزود: عده‌ای برای رسیدن به پست و مناصب هزینه‌های زیادی می‌کنند و بسیاری از مبانی را زیر پا می‌گذارند.

این استاد حوزه با اشاره به اینکه ائمه معصومین (ع) برای حفظ کیان اسلام زحمت‌های زیادی متحمل شدند، تصریح کرد: ائمه معصومین (ع) در این راه اذیت و آزارها را تحمل کردند همانگونه که ما برای استقرار جمهوری اسلامی هزینه‌های زیادی متحمل شدیم.

وی انقلاب اسلامی ایران را ثمره خون شهدای بسیاری دانست و گفت: تکلیف انسان نسبت به امانت سنگین‌تر و بیشتر است و مردم این امانت را به‌عهده هر کس بگذارند ما استقبال می‌کنیم.

حسینی‌اشکوری دل بستن به پست و مقام دولتی را یکی از مذله اخلاق عنوان کرد و یادآور شد: انسان نباید فریب عناوین و مناصب دولتی را بخورد و ارزش مناصب به احقاق حق است.

وی عناوین بین‌المللی را ابزار دست کشورهای استکباری و استعمارگر خواند و تصریح کرد: باید چشم بینا داشته باشیم تا دشمن نتواند با استفاده از این عناوین به نوعی در کشورمان نفوذ کند.

داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در گیلان تکیه بر توان داخلی را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: باید اقتصاد، فرهنگ و نیروهای مسلح کشورمان را خودمان به دست بگیریم و مسئولان نظام نیز مراقب باشند که فریب دشمن را نخورند.

به گزارش فارس، حسینی‌اشکوری امروز با حضور بر گلزار شهدای ماسال نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد