کد خبر: 64737

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۸

آیت‌الله اشکوری:طلاب و روحانیون مورد عنایت ویژه ولی‌عصر(عج) قرار دارند

استاد حوزه و دانشگاه گفت : حوزه های علمیه که نقش اساسی در حفظ دین و فرهنگ در منطقه دارند مورد غفلت قرار گرفته اند به گزارش املش ما ، آیت الله اشکوری صبح امروز با حضور در حوزه علمیه آیت الله العظمی بهجت فومنی(ره) با بیان اینکه اهمیت حوزه های علمیه برای اساتید و […]

استاد حوزه و دانشگاه گفت : حوزه های علمیه که نقش اساسی در حفظ دین و فرهنگ در منطقه دارند مورد غفلت قرار گرفته اند

آیت الله اشکوریبه گزارش املش ما ، آیت الله اشکوری صبح امروز با حضور در حوزه علمیه آیت الله العظمی بهجت فومنی(ره) با بیان اینکه اهمیت حوزه های علمیه برای اساتید و طلاب و متصدیان و مسئولین قم باید بخوبی تبیین شود گفت : باید وضع حوزه های علمیه به درستی بررسی شود تا در برابر مشکلات این قشر کوتاهی صورت نگیرد.

وی ادامه داد : بنده به شخصه نگران کمبودهای حوزه علمیه هستم اما طلابی که مشغول به تحصیل هستند باید بدانند در حقیقت وارد محیطی شده اند که باید قدردان آن باشند زیرا این محیط منتصب به امام زمان(عج) است.

وی با بیان اینکه امام عصر(عج) نگاه ویژه‌ای به این قشر دارد ، تاکید کرد : طلاب و روحانیون مورد عنایت ویژه ولی‌عصر(عج) قرار دارند.

حسینی‌اشکوری گفت : طلاب حوزه‌های علمیه نباید درصدد هجوم آوردن به شهر قم باشند و پاگیر شوند زیرا مردم منطقه شان به دانش آنها نیاز دارند و این محصلین باید به محل زندگی شان بازگردند تا نیازهای اعتقادی را برطرف کنند.

وی با بیان اینکه انسان باید دارای اخلاق پاک باشد و نفسش را تهذیب کند، تصریح کرد : مسئله تهذیب نفس به کرات توسط بزرگان مورد تاکید قرار گرفته است.

وی در پایان افزود :‌تهذیب نفس و اخلاق پاک از مسائل پیش پا افتاده نظیر تهمت و غیبت و … شروع می‌شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد