کد خبر: 64709

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۴:۳۵

آیت‌الله حسینی‌ اشکوری: داوطلبان برای رقابت از ابزار تهمت استفاده نکنند/نسبت به آنها که رد صلاحیت شدند نباید بی‌احترامی شود

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات، خاطرنشان کرد: داوطلبان برای رقابت با همدیگر از ابزار تهمت و بی‌حرمتی استفاده نکنند و حافظ درجه و مقام خود باشند. به گزارش املش ما ، آیت‌الله سید علی حسینی‌اشکوری شنبه شب در دیدار با جمعی از طلاب این استان با تبریک میلاد […]

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات، خاطرنشان کرد: داوطلبان برای رقابت با همدیگر از ابزار تهمت و بی‌حرمتی استفاده نکنند و حافظ درجه و مقام خود باشند.

آیت الله اشکوری در دیدار طلاب11به گزارش املش ما ، آیت‌الله سید علی حسینی‌اشکوری شنبه شب در دیدار با جمعی از طلاب این استان با تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار کرد: طلب عاقبت به‌خیری برای تلاش پرستاران و خانواده‌های رزمندگان از خداوند متعال دارم.

وی به نقش موثر روحانیت بین مردم اشاره کرد و افزود: روحانی باید بین مردم تاثیرگذار و محبوب باشد.

استاد حوزه علمیه قم با تاکید بر اهمیت تربیت روحانیت، بیان کرد: علمأ و بزرگان باید تدبیری بیندیشند و طلاب را طوری تربیت کنند تا بتوانند در جامعه عزیز باشند.

حسینی‌اشکوری ملت ایران را پیرو ولایت خواند و تصریح کرد: مردم ایران به‌ویژه گیلانی‌ها قدردان تلاش مقام معظم رهبری هستند.

وی به تلاش دشمن در از بین بردن وحدت مسلمانان اشاره کرد و گفت: دشمنان برای تخریب وحدت بین مسلمانان از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات، خاطرنشان کرد: داوطلبان برای رقابت با همدیگر از ابزار تهمت و بی‌حرمتی استفاده نکنند و حافظ درجه و مقام خود باشند.

حسینی‌اشکوری به رد صلاحیت‌شدگان اشاره کرد و یادآور شد: نسبت به آنها که رد صلاحیت شدند نباید بی‌احترامی شود.

وی با بیان اینکه عزت روحانیت بین مردم ناشی از تلاش امام (ره) است، اظهار کرد: عزت روحانیون توسط خداوند متعال به وسیله امام (ره) تحقق پیدا کرده، باید قدر این موهبت را بدانیم و در ادامه این مسیر همراه مقام معظم رهبری باشیم.

استاد حوزه علمیه قم به برخی بی‌مهری‌ها نسبت به روحانیت اشاره کرد و افزود: حضور روحانیون بین مردم بسیار تاثیرگذار و حائز اهمیت است./فارس

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد