کد خبر: 64697

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۱

حمایت آیت الله قربانی از کشاورزان گیلانی در نامه به رییس دولت اصلاحات + دست نوشته

نماینده ولی فقیه در گیلان با ارسال نامه به رییس جمهور اسبق ایران با انتقاد از عملکرد مدیران دولتی در استان از وی خواسته است به حل مشکلات کشاورزان بپردازد به گزارش املش ما همواره حل مشکلات و مسائل قشر کم درآمد و البته زحمتکش جامعه همواره از دغدغه های ارزشمند آیت الله زیت العابدین […]

نماینده ولی فقیه در گیلان با ارسال نامه به رییس جمهور اسبق ایران با انتقاد از عملکرد مدیران دولتی در استان از وی خواسته است به حل مشکلات کشاورزان بپردازد

نامه قربانی به خاتمیبه گزارش املش ما همواره حل مشکلات و مسائل قشر کم درآمد و البته زحمتکش جامعه همواره از دغدغه های ارزشمند آیت الله زیت العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان است.

اگرچه نماینده ولی فقیه در گیلان به عنوان پدر استان و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و به روش مدبرانه ایشان در دوره های مختلف از حامیان دولت بوده اند اما این رویکرد هیچ وقت منجر به فراموشی دغدغه ها و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مظلوم گیلان نشده است.

این موضوع که به کرات تکرار شده در نامه ای به رییس دولت اصلاحات رنگ دیگری به خود گرفته است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با ارسال نامه به رییس جمهور اسبق ایران با انتقاد از عملکرد مدیران دولتی در استان از وی خواسته است به حل مشکلات کشاورزان بپردازد.

متن این نامه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

زین العابدین قربانی

نماینده ولی فقیه در استان گیلان

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان و امام جمعه رشت؛

حضور محترم حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای خاتمی رییس جمهور عزیز ایران دامت برکاته بعد التحیته والسلام، عملکرد غلط برخی از مدیران جنابعالی هم لطمه به کرامت شما زد و هم جامعه را به سمتی کشاند که گویا دولتمردان گذشته هیچ خدمتی نکرده و دیگران می خواهند شق القمر کنند و از آن جمله است: «مشکل چای و پیله ابریشم»!

اکنون که طبق دستور شما مدیر کل پیله و ابریشم گیلان، اقدام به خرید پیله هر کیلو ۳۱۰۰تومان کرده و مقدار پنج میلیارد وهفصد میلیون تومان پیله خریده، ولی تاکنون برای عدم حواله قیمت مصوب، قادر به پرداخت پول کشاورزان نشده، جان خدمتگذاران سازمان پیله و ابریشم از ناحیه کشاورزان در خطر و هر روز درگیری فیزیکی در منطقه واقع، وانتظار می رودکه منطقه وسیعی را فراگیرد و مشکلاتی در استان پدید آورد!!

علیهذا مستدعی است دستور پرداخت عاجل قیمت تضمینی مصوب پیله را صادر تا شیرینی دوران ریاستت را در این روزهای پایانی به کام ما تلخ ننمایند.

۸۴/۴/۱۳

نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت

ارسال دیدگاه

کسب درآمد