کد خبر: 64646

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۹:۱۶

مستند ویدئویی/ نفوذی واقعی کیست/ حاشیه نگاری کرباسچی از پروژه نفوذ/اظهار نظر متهم اقتصادی در خصوص نفوذی ها+فیلم

کرباسچی در جلسات محاکمه‌اش کوشید خود را مدیری خدوم، دلسوز و متدین معرفی کند که از بد حادثه کارش به دادگاه کشیده است. او بارها با استناد به آیات قرآن و منابع دینی و بیانات امام راحل سعی در فرافکنی و مظلوم‌نمایی داشت. کرباسچی همچنین در دادگاهش می‌کوشید با قرائت آیاتی چون «قُل لَّن یُصِیبَنَا […]

کرباسچی در جلسات محاکمه‌اش کوشید خود را مدیری خدوم، دلسوز و متدین معرفی کند که از بد حادثه کارش به دادگاه کشیده است. او بارها با استناد به آیات قرآن و منابع دینی و بیانات امام راحل سعی در فرافکنی و مظلوم‌نمایی داشت. کرباسچی همچنین در دادگاهش می‌کوشید با قرائت آیاتی چون «قُل لَّن یُصِیبَنَا إِلَّا مَا کَتَبَ اللَّـهُ لَنَا هُوَ مَوْلَانَا ۚ وَعَلَى اللَّـهِ فَلْیَتَوَکَّلِ الْمُؤْمِنُونَ »۱ و معرفی خود به عنوان کارگزار نظام اسلامی، چهره ای موجه و حزب اللهی از خود نشان داده و مکرر خود را منتسب به نظام اسلامی معرفی کند.

به گزارش املش ما به نقل از دانا  پس از طرح کلیدواژه ها و بسط معنایی آن ها توسط رهبرانقلاب، هرچند بعد از گذشت مدتی از طرح مبحث، مفاهیم مطرح شده، جایگاه خود را می‌یابند و برای مخاطب تبیین میشوند اما هرکسی نیز از ظن خود دست به توضیح بیشتر زده و به ابعاد آن پرداخت می‌کند.بعضی برحسب «عمار بودن» و بعضی برای وارونه کردن مفاهیم.

ـ

پس از طرح «مسئله نفوذ» توسط رهبر انقلاب و در پی تبیین و هشدار درباره این موضوع خطیر، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران و از محکومان فساد اقتصادی پنج شنبه ۱۷ بهمن ۹۴ ، طی اظهارنظری در «کنگره سراسری حزب کارگزاران سازندگی» که روزنامه آرمان آن را «جالب» تعبیر کرد، گفت:

ـ

«این فرمایش رهبری را از جان و دل می‌پذیرم که پروژه نفوذ بزرگ‌ترین ضربه را به جمهوری اسلامی می‌زند. این نفوذ همان نفوذی که تلاش می‌کند این عناصر توانمند را در باور جامعه سست کند. نفوذی نمی‌گوید من کارگزارم بلکه او با حزب‌اللهی‌ترین قیافه جلو می‌آید. نفوذی از ارزشمندترین سمبل جهاد و شهادت استفاده می‌کند و به گردن می‌اندازد و در راهپیمایی شرکت می‌کند و بعد هم آبروی کشور را با فساد اقتصادی می‌برد و فرار می‌کند و از کشور خارج می‌شود. این نفوذ است. دنبال کسانی باید گشت که اینها را فراری دادند. اینها نفوذی هستند.»

 

[jwplayer mediaid=”64647″]

دانلود فیلم

ارسال دیدگاه

کسب درآمد