کد خبر: 64633

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۳ - ۲۰:۵۰

یک فعال اقتصادی:رودسر نیازمند جذب سرمایه گذار است/کشاورزی منطقه بصورت زیربنایی توسعه یابد

رئیس سابق شورای شهر رودسر در جمع خبرنگاران  تولید و ایجاد بستر های توسعه را به عنوان مهمترین عامل پیشرفت در جامعه بیان داشت. به گزارش املش ما علی مرتضی حسینیان در جمع اصحاب رسانه شهرستان رودسر و املش تولید و ایجاد بستر های توسعه را  مهمترین عامل پیشرفت در جامعه بیان داشت و گفت: رودسر نیازمند جذب […]

رئیس سابق شورای شهر رودسر در جمع خبرنگاران  تولید و ایجاد بستر های توسعه را به عنوان مهمترین عامل پیشرفت در جامعه بیان داشت.

علی مرتضی حسینیانبه گزارش املش ما علی مرتضی حسینیان در جمع اصحاب رسانه شهرستان رودسر و املش تولید و ایجاد بستر های توسعه را  مهمترین عامل پیشرفت در جامعه بیان داشت و گفت: رودسر نیازمند جذب سرمایه گذار در بخش های مختلف می باشد.

رئیس سابق شورای شهر رودسر افزود: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ، دلگرمی به سطح جامعه و کشور پدیدار شدو مردم امیدوار به آینده شان شدند.

وی ادامه داد : دولت یازدهم با کلید امید و دیپلماسی توانست درهای جهان را به سوی ایران باز نماید و از فشار ها و تحریم های صورت گرفته بکاهد که همه اینها پیروی از رهنمودهای مدبرانه  رهبری انقلاب است.

حسینیان گفت: ایجاد واحدهای تولیدی مرتبط با محصولات منطقه راهکار برون رفت از اقتصاد ضعیف شهرستان رودسر و املش است که در این راستا باید سرمایه گذاران خارجی را به این منطقه جذب کنیم.

این فعال اقتصادی تصریح کرد: اگر کشاورزی منطقه بصورت زیربنایی توسعه یابد و تقویت شود از مهاجرت روستائیان به شهر ها جلوگیری کرده ایم و این باعث خواهد شد کشاورزان رغبت بیشتری در تولید محصولات خود داشته باشند.

وی به مطالبات چایکاران اشاره داشت و گفت: چای سنواتی هنوز روی دست چایکاران مانده است و باید کاری کرد که مطالبات قشر چایکار دغدغه پایتخت نشینان بشود .

حسینیان در پایان به نقش بانوان در پست های مدیریتی جامعه اشاره نمود و گفت: ۳۰ درصد پست های مدیریتی را باید در اختیار بانوان قرار داد./کلاچای نیوز

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد