کد خبر: 64622

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۱

امام جمعه کلاچای :دولت مردان با تمام توان مشکلات اقتصادی جامعه را حل نمایند

نماز جمعه امروز کلاچای حال و هوای راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه داشت و امام جمعه این شهر حرکت عظیم ملت ایران را در راهپیمایی ۲۲بهمن نشان دهنده عزت ایران دانست. به گزارش خبرنگار املش ما محمد حسن لطیفی  در خطبه های نمازجمعه امروز کلاچای گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک عید واقعیست و این […]

نماز جمعه امروز کلاچای حال و هوای راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه داشت و امام جمعه این شهر حرکت عظیم ملت ایران را در راهپیمایی ۲۲بهمن نشان دهنده عزت ایران دانست.

لطیفیبه گزارش خبرنگار املش ما محمد حسن لطیفی  در خطبه های نمازجمعه امروز کلاچای گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک عید واقعیست و این حضور تاریخی که هرساله در ۳۷ سال اخیر تکرار میشود به غیر از ناامیدی برای دشمن پیام دیگری ندارد.

امام جمعه کلاچای اظهارداشت : ملت ایران با حضورشان نشان دادند همواره پشتیبان نظام و انقلاب شان هستند و تحریم دشمن هیچ گونه تاثیری در حمایت آنان از نظام شان نخواهد داشت.

وی خطاب به دولت مردان گفت: با تمام توان مشکلات اقتصادی مردم را حل نمایند زیرا که دوران پیشرفت ایران همراه با عزت آغاز شده است.

حجت الاسلام لطیفی خاطرنشان کرد: مردم باید با حضور پرشور و شعور خود در انتخابات و مشارکت پای صندوق های رای تاثیرات جهانی به همراه خواهد داشت زیرا که همه جهانیان چشم به جمهوری اسلامی ایارن دوخته اند .

امام جمعه کلاچای ولایت فقیه را ولایت رسول الله دانست و گفت: به برکت خون شهدا و هدایت های مدبرانه رهبر انقلاب ، ایران اسلامی بعنوان امن ترین کشور منطقه به شمار می آید.

وی در پایان به جلسه سران کشورها در مونیخ اشاره نمود و گفت: تنها تصمیم گیرنده ایجاد امنیت در کشور سوریه ،ملت سوریه هستند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد