کد خبر: 64616

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۲

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان: نشست ۱۵ کاندیدای اصولگرای حوزه انتخابیه رشت برگزار شد

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان گفت: نشست همگرایی ۱۵ کاندیدای اصولگرای حوزه انتخابیه رشت برگزار شد. به گزارش املش ما نظرعلی علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با اشاره به همگرایی اصولگرایان در گیلان، اظهار داشت: شورای  ائتلاف اصولگرایان گیلان در جلسات منظمی به دنبال ارائه لیست ۱۳ نفره استان در انتخابات مجلس […]

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان گفت: نشست همگرایی ۱۵ کاندیدای اصولگرای حوزه انتخابیه رشت برگزار شد.

سردار علیزاده 1به گزارش املش ما نظرعلی علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با اشاره به همگرایی اصولگرایان در گیلان، اظهار داشت: شورای  ائتلاف اصولگرایان گیلان در جلسات منظمی به دنبال ارائه لیست ۱۳ نفره استان در انتخابات مجلس دهم است.

وی با بیان اینکه جلسات منظم و فشرده شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان علاوه بر شهرستان رشت، در تمامی شهرستان‌های استان گیلان در حال برگزاری است، افزود: در تلاشیم در وقت مناسب لیست ارائه شود.

سخنگوی شورای  ائتلاف اصولگرایان گیلان گفت: به منظور هم‌افزایی و همگرایی بیشتر کاندیداهای اصولگرا در شهرستان رشت، نشست ۱۵ کاندیدای اصولگرای رشت با اعضای شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان برگزار شد.

علیزاده با مثبت ارزیابی کردن نتایج برگزاری جلسات همگرایی و هم‌افزایی کاندیداهای اصولگرا، خاطرنشان کرد: این جلسه با حضور سایر کاندیداهای اصولگرای حوزه انتخابیه شهرستان رشت ادامه می‌یابد.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با اشاره به وحدت اصولگرایان در گیلان، تصریح کرد: در بین اصولگرایان، شاهد انسجام و وحدت و همدلی و همگرایی در کل کشور و استان هستیم که جزء آرزوهای مومنین بود.

وی افزود: در گیلان تشکل‌های سیاسی اصولگرایی دور هم جمع شدند و به یک ائتلاف پیوستند و این شورا را با حضور همه گروه‌های سیاسی رسمی مرکز استان شکل دادند و تلاش کردند که در کنار هم در این میدان باشند و احزاب رسمی و شخصیت‌های ذی‌نفوذ استان در این راستا همکاری کردند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد