کد خبر: 64569

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۳ - ۶:۰۷

سخنران راهپیمایی۲۲بهمن:حضور همه سلیقه ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از این دارد ملت تا پای جان از انقلاب شان حمایت می کنند

امام جمعه املش در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن این شهر ، به حضور با شکوه ملت ایران در مراسم جشن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سراسر یاارن اشاره کرد و گفت: یکی از افتخارات نظام ما اینست وقتی سالروز جشن شکوهمند انقلاب را برگزار میکنیم ۵۲۰۰ خبرنگار داخلی و خارجی آنرا برای کل جهان […]

امام جمعه املش در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن این شهر ، به حضور با شکوه ملت ایران در مراسم جشن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سراسر یاارن اشاره کرد و گفت: یکی از افتخارات نظام ما اینست وقتی سالروز جشن شکوهمند انقلاب را برگزار میکنیم ۵۲۰۰ خبرنگار داخلی و خارجی آنرا برای کل جهان مخابره می کنند.

راهپیمایی 22 بهمن املش (20)به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام تقی روحانی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر املش به حضور ۵۲۰۰ خبرنگار داخلی و خارجی اشاره نمود و گفت : این موجب افتخارماست که سالروز جشن شکوهمند انقلاب اسلامی به  همه جهان مخابره می شود.

وی ادامه داد : امروز پس از ۳۷ سال انقلاب اسلامی و ۱۲ سال تحریم ظالمانه هسته ای ، موفقیت دیپلماسی هسته ای موجب شد نشاط و شادمانی بیشتری در جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی احساس شود و همه اینها بدلیل حمایت مردم ایران اسلامی به خدمت گذاران شان می باشد.

امام جمعه املش افزود: مردم می دانند همه مشکلات کشور یکباره حل نمی گردد و خطاست که تصور کنیم با لغو تحریم ها دیگر مشکلی نخواهیم داشت و به فرمایش مقام معظم رهبری مشکلات کشور ۴۰ درصد از تحریم ها ناشی مشود و ۶۰درصد دیگر به مدیریت و تدبیر مدیران خرد و کلان کشور است.

حجت الاسلام روحانی اظهار داشت: امروز اگر سردمداران آمریکایی ملت ایران را به  تندرویی متهم می کنند ولی دنیا بداند ایران جز با آمریکا و اسرائیل با همه کشورها تعامل خواهد داشت و به تنش افکنی فکر نمیکند.

وی خاطرنشان کرد: شگفت زدگی دنیا از رشد و پیشرفت علمی ایران در این سالهای تحریم بر همگان ثابت شده و قدرت دفاعی و نظامی ایران همه دنیا را مبهوت ساخته است و همه این پیروزی ها از رهبری مدبرانه ایران اسلامی و حمایت همه جانبه ملت بزرگ است.

امام جمعه املش تصریح کرد: همه دنیا بداند امروز در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن همه آمده اند و همه اقشار و سلیقه های مختلف حضور دارند تا در برپایی جشن بزرگ سالروز پیروزی انقلابی که متعلق به مردم است حضور داشته باشند و به دشمنان بگویند همچون زمان انقلاب ید واحد هستند و با ایمان به خدا و و حدت و یکپارچگی و با تبعیت از ولایت فقیه هرگز میدان را خالی نخواهند کرد و برای رشد و تعالی کشور لحضه ای را دریغ نخواهند نمود.

وی درپایان به انتخابات هفتم اسفند اشاره نمود و گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای حماسه بزرگ دیگری را در کارنامه این ملت ثبت خواهد نمود و دشمنان بوِه آمریکا و اسرائیل غاصب از این خلق حماسه های مردم ایران عصبانی خواهند شد و به امید خدا از این عصبانیت بمیرند و نابود شوند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد