امام جمعه املش در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن این شهر ، به حضور با شکوه ملت ایران در مراسم جشن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سراسر یاارن اشاره کرد و گفت: یکی از افتخارات نظام ما اینست وقتی سالروز جشن شکوهمند انقلاب را برگزار میکنیم ۵۲۰۰ خبرنگار داخلی و خارجی آنرا برای کل جهان مخابره می کنند.

راهپیمایی 22 بهمن املش (20)به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام تقی روحانی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر املش به حضور ۵۲۰۰ خبرنگار داخلی و خارجی اشاره نمود و گفت : این موجب افتخارماست که سالروز جشن شکوهمند انقلاب اسلامی به  همه جهان مخابره می شود.

وی ادامه داد : امروز پس از ۳۷ سال انقلاب اسلامی و ۱۲ سال تحریم ظالمانه هسته ای ، موفقیت دیپلماسی هسته ای موجب شد نشاط و شادمانی بیشتری در جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی احساس شود و همه اینها بدلیل حمایت مردم ایران اسلامی به خدمت گذاران شان می باشد.

امام جمعه املش افزود: مردم می دانند همه مشکلات کشور یکباره حل نمی گردد و خطاست که تصور کنیم با لغو تحریم ها دیگر مشکلی نخواهیم داشت و به فرمایش مقام معظم رهبری مشکلات کشور ۴۰ درصد از تحریم ها ناشی مشود و ۶۰درصد دیگر به مدیریت و تدبیر مدیران خرد و کلان کشور است.

حجت الاسلام روحانی اظهار داشت: امروز اگر سردمداران آمریکایی ملت ایران را به  تندرویی متهم می کنند ولی دنیا بداند ایران جز با آمریکا و اسرائیل با همه کشورها تعامل خواهد داشت و به تنش افکنی فکر نمیکند.

وی خاطرنشان کرد: شگفت زدگی دنیا از رشد و پیشرفت علمی ایران در این سالهای تحریم بر همگان ثابت شده و قدرت دفاعی و نظامی ایران همه دنیا را مبهوت ساخته است و همه این پیروزی ها از رهبری مدبرانه ایران اسلامی و حمایت همه جانبه ملت بزرگ است.

امام جمعه املش تصریح کرد: همه دنیا بداند امروز در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن همه آمده اند و همه اقشار و سلیقه های مختلف حضور دارند تا در برپایی جشن بزرگ سالروز پیروزی انقلابی که متعلق به مردم است حضور داشته باشند و به دشمنان بگویند همچون زمان انقلاب ید واحد هستند و با ایمان به خدا و و حدت و یکپارچگی و با تبعیت از ولایت فقیه هرگز میدان را خالی نخواهند کرد و برای رشد و تعالی کشور لحضه ای را دریغ نخواهند نمود.

وی درپایان به انتخابات هفتم اسفند اشاره نمود و گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای حماسه بزرگ دیگری را در کارنامه این ملت ثبت خواهد نمود و دشمنان بوِه آمریکا و اسرائیل غاصب از این خلق حماسه های مردم ایران عصبانی خواهند شد و به امید خدا از این عصبانیت بمیرند و نابود شوند.

اشتراک این خبر در :