کد خبر: 64549

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۹:۲۹

راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم متدین بخش چابکسر+تصاویر

صبح امروز مردم ولایتمدار بخش چابکسر با حضور گسترده و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حمل پلاکاردها و پارچه نوشته هایی با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا و اسرائیل و آل سعود، دربهارآزادی جای شهدا خالیست مسیر حزوه مقاومت بسیج تا پارک ساحلی را پیمودند. به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز […]

صبح امروز مردم ولایتمدار بخش چابکسر با حضور گسترده و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حمل پلاکاردها و پارچه نوشته هایی با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا و اسرائیل و آل سعود، دربهارآزادی جای شهدا خالیست مسیر حزوه مقاومت بسیج تا پارک ساحلی را پیمودند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز مردم ولایتمدار بخش چابکسر با حضور گسترده و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حمل پلاکاردها و پارچه نوشته هایی با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا و اسرائیل و آل سعود، دربهارآزادی جای شهدا خالیست مسیر حزوه مقاومت بسیج تا پارک ساحلی را پیمودند.

امام جمعه چابکسر در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، به مقایسه دستاوردهای قبل و پس از انقلاب اسلامی اشاره نمود و گفت:   جوانان و متخصصان ما پس از انقلاب درتمامی عرصه ها بویژه حوزه های هسته ای ونظامی به دستاوردهای قابل توجهی دست یافتندکه هیچگاه قابل قیاس نبوده ونیست.

حجت الاسلام کشاورز خطاب به مسئولان گفت: نوکری مردم ایران اسلامی افتخار بزرگیست زیرا این انسانهای بزرگ در همه صحنه های نظام با پیروی از ولایت فقیه پیشگام هستند.

وی خاطرنشان کرد:امنیت امروز کشور مرهون خون  پاک شهداست و جان گذشتگی جانبازان و نیروهای نظامی و امنیتی می باشد .

امام جمعه چابکسر  ر ادامه به انتخابات ۷ اسفند اشاره نمود و افزود : مردم باری دیگر با حضور حداکثری در پای صندوق های رای ، فردی اصلح را انتخاب می کنند که با تقوا ، خداترس و از همه مهمتر در خط و مسیر ولایت و رهبری انقلاب باشد.

در پایان این برنامه پس از اجرای سرود توسط تعدای از دانش آموزان ، قطعنامه سراسری یوم الله ۲۲ بهمن قرائت شد و پرچم امریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

راهپیمایی22 بهمن چابکسر راهپیمایی22 بهمن چابکسر1 راهپیمایی22 بهمن چابکسر2 راهپیمایی22 بهمن چابکسر3 راهپیمایی22 بهمن چابکسر4 راهپیمایی22 بهمن چابکسر5 راهپیمایی22 بهمن چابکسر6 راهپیمایی22 بهمن چابکسر7

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد