کد خبر: 64546

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۶

تقدیر فرمانده سپاه قدس گیلاناز حضور آگاهانه و منسجم مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن

سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمود. به گزارش املش ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه قدس گیلان،سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی از حضور پرشور […]

سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمود.

فرمانده سپاه قدسبه گزارش املش ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه قدس گیلان،سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام بدین شرح است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

مردم شریف و شجاع ایران اسلامی ؛

حضور حماسی و تاریخی شما ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن یکبار دیگر این پیام را به دشمنان اسلام و قرآن رسانید که انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام عاشورای حسینی است و نشان از آزادی و استقلال انسانهای بزرگ مرد است.

ای ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، شما ثابت کردید که تا پای جان از نظام و انقلاب اسلامی ایران دفاع خواهید کرد و به بیگانگان و استکبار جهانی اجازه دخالت در امور داخلی کشور ایران اسلامی را نخواهید داد.

ملت غیور ایران اسلامی، حضور شما در این راهپیمایی خط بطلانی بود بر یاوه گویی های استکبار جهانی و دشمنان اسلام و انها را از گفته ها، تهدیدات و شعارهایشان ناامید کردید و به آنها ثابت کردید که در خیال و توهم هستند.

لذا بر خود لازم و واجب می بینم که از حضور حماسی شما ملت باشرف و غیور ایران اسلامی نهایت تقدیر و تشکر را به جای آورم و انشاا… که خداوند متعال به ما نیرو و توان انجام خدمت به شما ملت سرافراز ایران را عنایت فرمائید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

ارسال دیدگاه

کسب درآمد