کد خبر: 64474

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۳:۳۴

تحلیلگر سیاسی: کسب بصیرت و بصیرت افزایی مهمترین وظیفه دانشجویان است

محدثه رمضانی املشی  تحلیلگرسیاسی،  وظیفه دانشجویان را کسب بینش بصیرتی و بصیرت افزایی بیان داشت. محدثه رمضانی املشی در گفتگو با خبرنگار املش ما گفت: وظیفه دانشجویان بصیرت افزایی و تحلیل مسائل روز و تبیین موازین انقلاب برای ملت است. این تحلیلگر  مسائل سیاسی اظهار داشت: ما دایه دار نظام و انقلاب بوده و از نوادگان آن میباشیم […]

محدثه رمضانی املشی  تحلیلگرسیاسی،  وظیفه دانشجویان را کسب بینش بصیرتی و بصیرت افزایی بیان داشت.

محدثه رمضانی1محدثه رمضانی املشی در گفتگو با خبرنگار املش ما گفت: وظیفه دانشجویان بصیرت افزایی و تحلیل مسائل روز و تبیین موازین انقلاب برای ملت است.

این تحلیلگر  مسائل سیاسی اظهار داشت: ما دایه دار نظام و انقلاب بوده و از نوادگان آن میباشیم ، بدهکار خون شهیدان و این نظام اسلامی هستیم و در این دوران حساس که در جنگ نرم به سر میبریم و بحث نفوذ همه جا شنیده و مشاهده میشود مسئولیت سنگینی را بر دوش خود احساس میکنیم و بلاخص حال که دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را در پیش داریم .

وی افزود: انتخاب اصلح ما، میتواند سرنوشت کشور را مشخص نماید، این دانشجوی بسیجی است، که بصیرت راهِ درستِ انتخابِ نماینده انقلابی را افزایش می دهد ، طبق فرامین رهبر انقلاب که روشنگر راه حق است اولین شرط نماینده اصلح تقواست . مرزبندی شفاف با دشمن ؛ شاخص مهم آن میباشد.

رمضانی املشی خاطرنشان کرد:  تنها کار آمد بودن یا پاکدست بودن برای نماینده هم تراز انقلاب کافی نیست ، بلکه درک الویت ها و جدا بودن از مراکز قدرت و ثروت بسیار مهم  می باشد.

این تحلیلگر سیاسی تصریح کرد: دانشجوی بسیجی فعالیتش تنها به تحولات کشور ختم نمیشود بلکه وظیفه اش مرز نمیشناسد و کارش فرا جناحی و فرا منطقه ایست و در بیداری اسلامی جای کار بیشتری دارد و هر یک از دانشجویان باید شهید دیالمه ای دیگر باشد.

وی درپایان به دانشجویان توصیه ای داشت و گفت: سردار جنگ نرم شهید دکتر عبدالحمید دیالمه را باید بیشتر بشناسند زیرا هر آنچه که دیگران بگویند ابتر می ماند و جای تفکر بسیار دارد و یادمان نرود که این بی بصیرتی موریانه های درخت تنومند و پربار انقلاب خواهد بود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد