کد خبر: 64468

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۵:۱۴

برگزاری جشن انقلاب در قاسم آباد علیا+تصاویر

شب گذشته مردم ولایت مدار روستای قاسم آباد علیا با حضور در جشن انقلاب با اندیشه های امام میثاق دوباره بستند و با رهبر معظم انقلاب عهد و پیمان شان را تجدید نمودند. به گزارش خبرنگار املش ما شب گذشته ، مسجد فاطمیه بازار قاسم آباد علیا میزبان اهالی متدین و انقلابی این روستا بود، […]

شب گذشته مردم ولایت مدار روستای قاسم آباد علیا با حضور در جشن انقلاب با اندیشه های امام میثاق دوباره بستند و با رهبر معظم انقلاب عهد و پیمان شان را تجدید نمودند.

به گزارش خبرنگار املش ما شب گذشته ، مسجد فاطمیه بازار قاسم آباد علیا میزبان اهالی متدین و انقلابی این روستا بود، مردمی که آمده بودند در جشن پیروزی انقلاب با امام شان رو رهبر شان دوباره تجدید میثاق ببندند و وفاداری خود را به همگان ثابت نمایند و با همگان در سراسر کشور ندای الله اکبر سر بدهند.

حجت الاسلام هادوی دراین مراسم جشن سه عامل ایمان به خدا،وحدت مردم و رهبری مدبرانه امام خمینی(ره) را دلایل اصلی پیروزی انقلاب بین نمود و گفت: امام خمینی(ره) مظهر اهل بیت و ارمان اسلام وانقلاب بود و امروزه مردم ما پس از ۳۷ سال از گذشت پیروزی ان همان مسیر اتحاد ، ایمان وتحت رهبری مقام معظم رهبری را با وفاداری واقتدار تام پیموده ولحظه ای از مسیر ولایت جدانگشته اند.

وی ازمردم خواست با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه های دشمنان را از بین ببرند و ثابت کنند همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

به گزارش خبرنگار ما  این مراسم که با همت پایگاههای مقاومت بسیج , دهیاری ها وشوراهای اسلامی, هییت امنا مسجد فاطمیه بازار , واهالی خوب قاسم اباد علیا برگزار گردید با مسابقات متعدد به مناسبت این شب همراه بود که جوایزی به رسم یادبود به قید قرعه به چندین از شرکت کنندگان اهدا شد.

جشن انقلاب در قاسم آبادعلیا جشن انقلاب در قاسم آبادعلیا1 جشن انقلاب در قاسم آبادعلیا2 جشن انقلاب در قاسم آبادعلیا4

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد