کد خبر: 64450

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۰

دور دور بستگان اعضا شورای شهر لنگرود با هزینه شهرداری!؟

علاوه بر این گروه کنسرت و همراهی سروری یکی از اعضای شورای شهر، چند نفر از بستگان این عضو شورا با هزینه شهرداری به ارمنستان اعزام شدند در حالی که عضو گروه مذکور نیز نبودند. به گزارش املش ما به نقل از لنگرنیوز ، نیمه دوم آبان ماه گذشته بود که «سید کاظم سجادی» سفیر ایران […]

علاوه بر این گروه کنسرت و همراهی سروری یکی از اعضای شورای شهر، چند نفر از بستگان این عضو شورا با هزینه شهرداری به ارمنستان اعزام شدند در حالی که عضو گروه مذکور نیز نبودند.

بیت المالبه گزارش املش ما به نقل از لنگرنیوز ، نیمه دوم آبان ماه گذشته بود که «سید کاظم سجادی» سفیر ایران در ارمنستان با شهردار تازه نفس لنگرود دیدار کردند که طبق خبر پرتال شهرداری لنگرود، هدف از این دیدار، بازدید از ظرفیت ها و پتانسیل های لنگرود در راستای تبادل گردشگر اعلام شد.

چندی بعد کحالی شهردار لنگرود درخواستی برای شورای شهر لنگرود با موضوع اعزام گروه کنسرت “ناصروحدتی” به ارمنستان ارسال کرد که شش نفر از اعضای شورای شهر لنگرود با اعزام ۱۲ نفر از هنرمندان به همراهی رقیه سروری یکی از اعضای شورای شهر با تقبل هزینه ایاب و ذهاب از سوی شهرداری، موافقت کردند.

این درحالی است که دلیل مخالفت سه نفر دیگر از اعضا شورا، نامشخص بودن میزان هزینه و افزایش بودجه فرهنگی بود.

یکی از نکات جالب این موضوع، این است که طبق شنیده ها هزینه برآوردی حدود ۱۳ میلیون تومان می باشد.

علاوه بر این گروه کنسرت و همراهی سروری یکی از اعضای شورای شهر، چند نفر از بستگان این عضو شورا با هزینه شهرداری به ارمنستان اعزام شدند در حالی که عضو گروه مذکور نیز نبودند.

در اینجا سوال هایی پیش می اید:

اگر هدف شورا و شهرداری لنگرود ترویج فرهنگ لنگرود بود که اعزام گروه کنسرت چه ربطی به فرهنگ دارد؟ آیا تمام فرهنگ در کنسرت ختم می شود؟

در ماه رمضان گذشته، اعضای شورا مبلغی رو برای اعتکاف لنگرود در نظر گرفتند که فرمانداری لنگرود این مصوبه را رد کرد، چطور آن کار که هزینه حدود ۳ میلیون تومانی برای شهروندان لنگرودی بود اشکال داشت و اینجا اعزام چند نفر با هزینه های چند برابری برای ترویج فرهنگ شهرستان لنگرود اشکال ندارد؟

به فرض این که تمام این موارد کاملا درست و خوب باشد، بهتر نبود گروه تئاتر رعنا شهرستان لنگرود که به جشنواره فجر هم راه یافته بودند به جای گروه کنسرت مربوط به استان به ارمنستان اعزام می شدند؟

به راستی چه کسی بر عملکرد شورای شهر نظارت میکند؟!؟

در خبرهای بعدی در خصوص عملکردهای عجیب و منفعلانه شورای شهر لنگرود اشاره ای خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد