کد خبر: 64399

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۴:۴۳

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان گیلان :اصولگرایان برای اولین بار ید واحده شده اند / ائتلاف بی سابقه ی اصولگرایان

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان گیلان گفت: اصولگرایان استان گیلان تنها یک لیست خواهند داد . به گزارش املش ما به  نقل از اختصاصی، در بازار گرم انتخابات، بسیاری از جریانات رسانه ای اصلاح طلب به دنبال ایجاد تفرقه در بین اصولگرایان استان گیلان هستند اما گویا، این بار اصولگریان استان در صدد حفظ اتحاد ایجاد شده […]

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان گیلان گفت: اصولگرایان استان گیلان تنها یک لیست خواهند داد .

به گزارش املش ما به  نقل از اختصاصی، در بازار گرم انتخابات، بسیاری از جریانات رسانه ای اصلاح طلب به دنبال ایجاد تفرقه در بین اصولگرایان استان گیلان هستند اما گویا، این بار اصولگریان استان در صدد حفظ اتحاد ایجاد شده هستند.

در همین راستا ائتلاف اصولگرایان گیلان بر حفظ این یکپارچگی تا انتخابات و ارایه لیست واحد تأکید داشته است.

نظرعلی علیزاده سخنگوی ائتلاف در همین رابطه از ائتلاف نامزدهای ارزشی خبر داده و گفته است اصولگرایان گیلان تنها یک لیست خواهند داشت.

سردار علیزاده

با این شرایط، هیچ یک از اصولگرایان علاقه ندارند شرایط اتحاد ایجاد شده را بر هم بزنند و به نظر می رسد اگر کسی اقدامی در جهت برهم زدن شرایط موجود انجام دهد مسئول عواقب ناشی از آن اقدام خواهد بود.

حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه گیلان نیز ۱۶ بهمن از به هم پیوستن بیش از ۲۵ تشکل اصولگرایی گیلان خبر داد.

کربلایی

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان گفت: بیش از ۲۵ تشکل اصولگرایی به ائتلاف گیلان پیوسته‌اند و افراد و شخصیت‌های برجسته جریان اصولگرایی در آن حضور دارند.

آنطور که به نظر می رسد اصولگرایان برای اولین بار ید واحده شده اند و یک ائتلاف بی سابقه بین اصولگرایان ایجاد شده است که شیطنت های برخی جریانات مشکوک نمی تواند این اتحاد را بر هم بزند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد