کد خبر: 64389

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۱۸:۱۸

سردار نقدی در رودسر : یاد حقیقی شهدا عمل به منطق شهداست/ اقتصاد مقاومتی ،ما را قدرتمند ترین اقتصاد دنیا خواهد کرد

یادواره ۷۰۰ شهید والامقام شهرستان رودسر و سه شهید گمنام این شهر شامگاه امشب با سخنرانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مسجد ملاامیرای رودسر برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، یادواره ۷۰۰شهید والامقام شهرستان رودسر و ۳ شهید گمنام این شهر با سخنرانی سردار نقدی در مسجد ملاامیرای این شهر برگزار شد. رئیس سازمان بسیج […]

یادواره ۷۰۰ شهید والامقام شهرستان رودسر و سه شهید گمنام این شهر شامگاه امشب با سخنرانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مسجد ملاامیرای رودسر برگزار شد.

سردار نقدیبه گزارش خبرنگار املش ما ، یادواره ۷۰۰شهید والامقام شهرستان رودسر و ۳ شهید گمنام این شهر با سخنرانی سردار نقدی در مسجد ملاامیرای این شهر برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج کشور در این مراسم با بیان اینکه یادواره های شهدا بیش از ۱۳۰۰ سال است که برگزار میگردد، گفت: آنها فقط یادواره برگزار می کردند ولی در راه شهدا قدم بر نمی داشتند و انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) که این روزها در سی و هشتمینسالگرد پیروزی آن بسر می بریم باعث شد یاد حقیقی شهدا و عمل به منطق شهدا رواج یابد.

سردار محمدرضا نقدی افزود:  با تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران ، اسلام حقیقی و واقعی در جهان درخشید و دلها را به خودش جذب کرد،اسلام ناب محمدی(ص) به ما فهماند که  ما انسانها  ارزشها را از خدا  ودیعه گرفته ایم ، آزاد خلق شده ایم و خودمان را باور کرده ایم  و همه اینها از عمل به منطق شهدا نشات میگیرد زیرا که عمل به منطق شهدا عمل به قرآنست .

وی اظهار داشت : امام و شهداملت ایران  را به اوج عظمت و پیروزی کشاندن و همه اینها از منطق شهداست ، منطق شهدا می گوید این دنیا گذراست و نباید انسان به خاطر لذات مادی خود را به خفت و خواری بکشاند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور خاطرنشان کرد: از دیگر دستاورد های انقلاب و در راه شهدا بودن ، امنیتی که الان در کشور برقراراست میباشد، امن ترین کشور منطقه از ایستادگی و مقاومت شهدا بوده که الان در منطقه حرف اول نظامی را ما می گوئیم و هماوردی در منطقه نداریم.

سردار نقدی تصریح کرد: اگر بخواهیم به قدرتمند ترین اقتصاد دنیا نیز تبدیل شویم ، راه حلی جز منطق شهدا ندارد و آن اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه راه شهدا سازش با دشمن نیست و نباید با غرب ساخت ، گفت: شهدا می گویند با خدا معامله کنید زیرا که تنها خداست در معامله هایش صادق است.

در پایان این مراسم  حاضرین با مداحی مداح اهل بیت به سینه زنی پرداختند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد