کد خبر: 64385

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۵:۱۰

امام جمعه رودسر: یکی از ظرفیت های صالحین، پرورش انسانهایی با اعتقادات انقلابی است

جشنواره برترین های صالحین بسیج ناحیه رودسر عصر دیروز در محل سالن شهید آوینی  برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما امام جمعه شهرستان رودسردرجشنواره برترین های صالحین بسیج گفت: ظرفیت های زیادی در طرح حلقه های صالحین هنوز فعال نشده است و این طرح می تواند سرمایه های انسانی با اعتقاد انقلابی پرورش دهد واین […]

جشنواره برترین های صالحین بسیج ناحیه رودسر عصر دیروز در محل سالن شهید آوینی  برگزار شد.

به گزارش خبرنگار املش ما امام جمعه شهرستان رودسردرجشنواره برترین های صالحین بسیج گفت: ظرفیت های زیادی در طرح حلقه های صالحین هنوز فعال نشده است و این طرح می تواند سرمایه های انسانی با اعتقاد انقلابی پرورش دهد واین نیاز اصلی انقلاب است.

حجت الاسلام محمد علی دستجردی  با تاکید براینکه برنامه ریزی درست و مستمر در حلقه های صالحین می تواند علاوه بر مقابله با تهاجم فرهنگی باعث شکوفایی استعداد های فراوان در سطح کشور شود، گفت: کسانی که در این مسیر گام بر می دارند منشا برکات زیادی خواهند شد.

مسئول حلقه های صالحین بسیج ناحیه رودسر در ادامه اهداف برگزاری این جشنواره را تشویق اعضای حلقه های صالحین دانست و افزود: در حال حاضر تمامی حلقه های های صالحین در شهرستان رودسر ساماندهی شده اند.

حجت الاسلام لطیفی  افزود: بسیجیان شهرستان رودسر در ۷۱۰ حلقه و در ۸۶ حلقه سر گروه و در ۳ حلقه مربیان ساماندهی شده اند و در این مراسم از ۳۴ نفر از برترین های حلقه صالحین تقدیر می شود.

جشنواره حلقه های صالحین  رودسر حلقه های صالحین 1

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد