کد خبر: 64377

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۳:۰۴

امام جمعه چابکسر در نشست با جوانان:حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و پای صندوق های رای تمامی نقشه های پلید دشمن را خنثی می نماید

بیست و پنجمین نشست جوانان شهر چابکسر با محوریت انتخابات در دفتر امام جمعه این شهر برپا شد. به گزارش خبرنگار املش ما در بیست و پنجمین نشست جوانان شهر چابکسر که با محوریت انتخابات در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شده بود ، رئیس شورای جوانان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی […]

بیست و پنجمین نشست جوانان شهر چابکسر با محوریت انتخابات در دفتر امام جمعه این شهر برپا شد.

به گزارش خبرنگار املش ما در بیست و پنجمین نشست جوانان شهر چابکسر که با محوریت انتخابات در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شده بود ، رئیس شورای جوانان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و پیروزی تیم مذاکره  کنندگان هسته ای به همزمانی انتخابات و برجام اشاره نمود و گفت: خوشبختانه نشاط و امید در جامعه گسترش یافته و کشور آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات را دارد.

کمیل رمضانزاد افزود: برما واجب است تا با همدلی به انتخاب اصلح ترین فرد بپردازیم تا جریان قانونگذار به سمت شکوفایی بیشتر کشور سوق یابد.

وی ادامه داد: مردم از تخریب کاندیداها بشدت احتراز نموده و با بصیرت کامل افراد را به خانه ملت بفرستند.

رئیس شورای جوانان چابکسر در پایان اذعان داشت : همه بویژه جوانان فردی را برای قانون گذاری انتخاب کنند که همسو و هم جهت با ولایت فقیه گام بردارد.

در ادامه این نشست امام جمعه چابکسر به اهمیت و حساسیت موضوع انتخابات پرداخت و گفت : تلاش دشمن برای کمرنگ نمودن انتخابات بر همه ملموس است و مردم  با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و پای صندوق های رای تمامی نقشه های پلید دشمن را خنثی خواهند ساخت.

حجت الاسلام کشاورز افزود : شرایط یک نماینده داشتن تقوا ، جامعیت و سواد بالای علمی است و از همه مهمتر در خط و مسیر ولایت و رهبری بودن است .

جلسه جوانان چابکسری جلسه جوانان چابکسری1 جلسه جوانان چابکسری2جلسه جوانان چابکسری رمضان زاد

ارسال دیدگاه

کسب درآمد