کد خبر: 64319

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۰

دبیر‌جبهه اصولگرایان ولایی گیلان: فقط لیست اعلامی سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان مورد تائید است

دبیر‌جبهه اصولگرایان ولایی گیلان، گفت: ممکن است عده‌ای از این فضای انتخاباتی سوء استفاده کنند و لیست کاذب ارائه دهند اما برای ما فقط لیست اعلامی از طرف سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان استان گیلان ملاک است. به گزارش املش ما حسین علی‌نژاد در نشست خبری اصولگرایان در دفتر خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه برای هر کاری […]

دبیر‌جبهه اصولگرایان ولایی گیلان، گفت: ممکن است عده‌ای از این فضای انتخاباتی سوء استفاده کنند و لیست کاذب ارائه دهند اما برای ما فقط لیست اعلامی از طرف سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان استان گیلان ملاک است.

حسین علی‌نژادبه گزارش املش ما حسین علی‌نژاد در نشست خبری اصولگرایان در دفتر خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه برای هر کاری یک برنامه ریزی اصولی لازم است، اظهار داشت: برای رسیدن به هر هدف باید راهکار و جهت‌گیری درست داشته باشیم.

وی با بیان اینکه هدف ما این است که نیروهای متعهد و ارزشی و مقید، این دوره به مجلس راه پیدا کنند، افزود: این افراد باید انسان‌هایی باشند که برای جامعه کارساز باشند و بتوانند جلوی نفوذ دشمن را بگیرند و بیکاری و مشکلات را حل کنند.

علی‌نژاد با اعلام اینکه برای رسیدن به این هدف جلساتی را برگزار کردیم، گفت: اولین گام این است که مردم را برای حضور در انتخابات بسیج کنیم و حضور حداکثری در انتخابات هدف ما است.

دبیر‌ جبهه  اصولگرایان ولایی گیلان، تاکید کرد: همایش‌های ما با هدف ترغیب مردم در انتخابات برگزار می‌شود و گام بعدی نیز حمایت از افراد ارزشی است.

وی با بیان اینکه با صداقت با مردم رفتار می‌کنیم، خاطرنشان کرد: اگر ما نیز ترفندهای انتخاباتی در پیش بگیرم با دیگران تفاوتی نداریم و اگر نیروهای ارزشی هم مانند دیگران از روش‌های غیرمنطقی برای ورود به مجلس استفاده کنند چه تفاوتی وجود دارد.

علی‌نژاد تصریح کرد: ما تلاش می‌کنیم از راه درست وارد شویم و اگر نیروهای ما رای آوردند پیروز هستیم و اگر نه، باز هم راه درست را رفته‌ایم و تلاش ما این است که کارهای ما صادقانه باشد و نیروهای خدمتگزار وارد مجلس شوند.

دبیر‌جبهه اصولگرایان ولایی گیلان، وظیفه نمایندگان را قانونگذاری و نظارت عتوان کرد و افزود: نمایندگان با عملکردشان سطح توقع از نماینده را پایبن آورده اند و از مشکلات اساسی به کارهای اجرایی معطوف کرده‌اند.

وی با بیان اینکه افرادی که در لیست ما نیستند نیز ممکن است خود را اصول‌گرا معرفی کنند، تصریح کرد: ممکن است عده ای از این فضا استفاده کنند و لیست کاذب ارائه دهند اما فقط لیست اعلامی اصول‌گرایان از سوی شورای ائتلاف اصولگرایان مورد تایید ماست.

علی‌نژاد با بیان اینکه در تمام تشکیلات ما بانوان حضور دارند، خاطرنشان کرد: کانون فرهنگی تصمیم سازی ما از تمام اقشار تشکیل شده است و در حوزه جوانان نیز دانش آموزان و دانشجویان با ما همراه هستند؛ حتی در تشکیلات ما کمیته بازار هم وجود دارد و از آن جمله می‌توان به کمیته نخبگان و استادان دانشگاه اشاره کرد.

وی با تاکید بر اینکه در چارت ساختاری ما همه اقشار وجود دارند، اعلام کرد: در مورد مجلس خبرگان، لیست را جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و روحانیت اعلام می‌کنند و در حوزه مجلس شورای اسلامی نیز استانی عمل می‌شود و با تایید نماینده ولی فقیه در استان، لیست به مردم معرفی می شود.

دبیر‌جبهه اصولگرایان ولایی گیلان با اشاره به اینکه تا ۲۲ بهمن لیست نهایی ارائه می‌شود، خاطرنشان کرد: اولین هدف ما این است که در راستای منویات مقام معظم رهبری، حضور حداکثری را داشته باشیم تا مردم با هر سلیقه‌ای پای صندوق‌های رای بیایند.

علی‌نژاد با اشاره به عملکرد نمایندگان ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی، افزود: هیچ کدام از این افراد نمره ۲۰ ندارند و لی عملکرد مثبت نیز داشته اند و ما از افرادی که تجربه و کارایی بیشتری دارند حمایت می‌کنیم و افراد جدید هم در لیست وجود دارند.

وی با اعلام اینکه تلاش می‌کنیم افراد متعهد و دیندار و مفید را به مردم معرفی کنیم،خاطرنشان کرد: بررسی‌ها در مورد معرفی اصلح انجام می‌شود لذا لیست ما تلفیقی است از تعدادی نماینده دوره گذشته و تعدادی که سابقه نمایندگی دارند و در این بین افراد جدید هم وجو دارند./تسنیم

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد