کد خبر: 64264

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۰

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس:شهدای حرم احیا کننده اسلام ناب محمدی (ص) هستند/ نباید تذکر رهبری را در موضوع نفوذ نادیده گرفت

عصر امروز مراسم یادواره ۳۸ شهید واجارگاه بخش کلاچای شهرستان رودسر با حضور سرهنگ عباس بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان برگزار شد. به گزارش املش ما سرهنگ عباس بایرامی حضور در مراسم شهدا را انتخاب شده از طرف خود شهدا دانست و افزود: نباید این کار را کوچک در نظر گرفت بلکه حضور حداکثری […]

عصر امروز مراسم یادواره ۳۸ شهید واجارگاه بخش کلاچای شهرستان رودسر با حضور سرهنگ عباس بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان برگزار شد.

عباس بایرامیبه گزارش املش ما سرهنگ عباس بایرامی حضور در مراسم شهدا را انتخاب شده از طرف خود شهدا دانست و افزود: نباید این کار را کوچک در نظر گرفت بلکه حضور حداکثری در این مراسم ها منشاء خیر و برکات زیادی است.

وی با تاکید براینکه اگر ادعای حمایت از ولایت داریم باید در راه و مسیر شهدا گام برداریم اضافه کرد: شهدای انقلاب اسلامی برای احیای اسلام ناب محمدی (ص) در مقابل اسلام اشرافی گری ایستادند و جان عزیز خود را در این راه فدا کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: راه شهدای انقلاب اسلامی امتداد مسیر حرکت شهدای عاشورا است و کسانی که در دنیا و اشرافی گری غرق شده اند تلاش می کنند این مسیر را با سد و یا منحرف سازند.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ انقلاب اسلامی فراتر از مرزهای کشور باعث بیداری اسلامی شده است گفت: ما امروز در قلب دشمن مبارزه می کنیم آنها در حیاط خلوت خود اسیر کرده ایم.

سرهنگ عباس بایرامی افزود: کسانی که شهدای حرم را افرادی به زور برده به مناطق جنگی و کشته شده می خوانند افرادی بی بصیرت بوده و درک درستی از مسائل ندارد و نمی دانند امروز هزاران تقاضا از طرف جوانان انقلابی کشورمان برای اعزام به سوریه با جواب نه رو به رو می شوند.

وی با تاکید براینکه امروز باید پرسید پس از ۳۷ از پیروزی انقلاب به اهداف خود رسیده ایم یا نه اضافه کرد:همه ما با در هر سطح و پست و مقامی در وضعیت موجود سهیم بوده و اگر تلاش کرده نواقص را با آسیب شناسی درست برطرف کنیم می توانیم به قله آرمان شهدا نزدیکتر شویم.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی مبارزه با استکبار و مرزبندی با اهداف آنها است و نباید تذکر رهبری را در موضوع نفوذ نادیده گرفت./رصد رودسر

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد