کد خبر: 64242

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۲

رئیس کمیته امداد رودسر خبرداد:واگذاری ۱۷ واحد مسکن مددجویی بمناسبت دهه فجر

رئیس کمیته امداد رودسر در حاشیه جلسه هم اندیشی زکات با روحانیون بخش کلاچای از واگذاری ۱۷ واحد مسکن مددجویی در شهرستان رودسر خبرداد. رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رودسر در حاشیه جلسه هم اندیشی زکات که با حضور روحانیون بخش کلاچای و رئیس زکات گیلان در مسجد جامع برگزار شده بود به خبرنگار […]

رئیس کمیته امداد رودسر در حاشیه جلسه هم اندیشی زکات با روحانیون بخش کلاچای از واگذاری ۱۷ واحد مسکن مددجویی در شهرستان رودسر خبرداد.

عباس رضویرئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رودسر در حاشیه جلسه هم اندیشی زکات که با حضور روحانیون بخش کلاچای و رئیس زکات گیلان در مسجد جامع برگزار شده بود به خبرنگار املش ما گفت: اهمیت زکات باید در بین مردم ترویج شود و بهترین مروجین روحانیون مساجد هستند.

عباس رضوی افزود: زکات از ضروریات زندگی هر مسلمانی است و موجب برکات در زندگی می شود.

وی به واگذاری ۱۷ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد اشاره نمود و گفت: هرکدام از مسکن های واگذار شده ۴۵ مترمربع زیربنا داشتند و با اعتباری بالغ بر ۴۱۷ میلیون تومان ساخته شده اند.

رئیس کمیته امداد رودسر خاطرنشان کرد: اعتبار ساخت مسکن محرومین از محل اعتبارات مقاوم سازی بنیاد مسکن و اعتبارات بلاعوض کمیته امداد تامین گردیده است.

رضوی تصریح کرد: ۲۱۴ شغل در قالب صنفی ، کشاورزی و صنعتی با اعتبار ۳میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومانی در سطح شهرستان رودسر ایجاد شده است .

وی اضافه نمود: در هفته جاری کاروان حج فقرا در قالب ۴۰ زن سرپرست خانوار بمناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به مشهد مقدس اعزام گردیدند.

به گزارش خبرنگار ما در شهرستان روذسر ۷۱۰۰ خانوار تحت پوشش این نهاد مقدس می باشند که ماهیانه ۴۲۰ میلیون تومان مستمری می گیرند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد