کد خبر: 64226

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۸:۱۳

سردار فضلی در لنگرود: فرزندان عاشورایی هرگز اجازه خدشه به آرمان های امام خمینی(ره) را نخواهند داد

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با تاکید براینکه فرزندان عاشورایی هرگز اجازه نخواهند داد آرمان های امام خمینی(ره) خدشه دار شود، گفت: شهدای ما با خدا معامله کردند و هرگز امام راحل را تنها نگذاشتند. به گزارش املش مابه نقل از لنگرخبر،سردار سرتیپ پاسدار  علی فضلی،  جانشین سازمان بسیج مستضعفین در یادواره شهدای چالکیاسر که عصر امروز […]

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با تاکید براینکه فرزندان عاشورایی هرگز اجازه نخواهند داد آرمان های امام خمینی(ره) خدشه دار شود، گفت: شهدای ما با خدا معامله کردند و هرگز امام راحل را تنها نگذاشتند.

سردار فضلیبه گزارش املش مابه نقل از لنگرخبر،سردار سرتیپ پاسدار  علی فضلی،  جانشین سازمان بسیج مستضعفین در یادواره شهدای چالکیاسر که عصر امروز در مسجد جمعه چالکیاسر لنگرود برگزار شد، گفت: مردم ما به ولایت پایبندند و تا زمانی که مردم در صحنه حضور دارند دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی با اشاره به امدادهای الهی و غیبی در دوران هشت سال دفاع مقدس، افزود: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با بهره گیری از آیات و امدادهای الهی توانستند در مقابل دشمنان ایستادگی کنند و آن نیز به تبعیت از امام راحل بوده است.

فضلی با تاکید بر اینکه فرزندان عاشورایی هرگز اجازه نخواهند داد آرمان های امام خمینی(ره) خدشه دار شود، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون هزاران شهید بیمه شده است و شهدای ما  با خدا معامله کردند و هرگز امام راحل را تنها نگذاشتند.

فرمانده دلاور و چهره ماندگار هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس با رشادت و از خودگذشتگی در برابر دشمن ایستادگی کردند و اجازه ندادند که ذره‌ای از خاک کشور به دست بیگانگان افتد.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شهدا برای دفاع از آرمان‌های اسلام و قرآن جنگیدند، اذعان کرد: دهه فجر عهد و پیمانی است که مردم با امام بستند و این انقلاب به پشتیبانی مردم به پیروزی رسیده است و مردم ما نیز در همه عرصه‌های دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه امامت و ولایت ایستادگی و مقاومت کردند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد