کد خبر: 64202

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۵:۳۴

با حضور استاندار گیلان؛ آسفالت ۷۶ راه روستایی شهرستان املش به بهره برداری رسید

در سومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور استاندار گیلان آسفالت ۷۶ راه روستایی بطور همزمان به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار املش ما صبح سومین روز از دهه مبارک فجر روستای نارنج بن املش میزبان استاندار گیلان و مدیران کل استانی بود. در این مراسم نمادین ۷۶ راه روستایی به […]

در سومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور استاندار گیلان آسفالت ۷۶ راه روستایی بطور همزمان به بهره برداری رسید.

خاوری در املشبه گزارش خبرنگار املش ما صبح سومین روز از دهه مبارک فجر روستای نارنج بن املش میزبان استاندار گیلان و مدیران کل استانی بود. در این مراسم نمادین ۷۶ راه روستایی به بهره برداری رسید.

 

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در این مراسم از آسفالت یک هزار و ۱۴۷ راه روستایی ،روستاهای بالای ۲۰ خانوار در گیلان خبر داد و گفت: در سالجاری۲۳۳ کیلومتر راه روستایی بهسازی، آسفالت و روکش شده و ۴۷ میلیارد تومان هزینه شده است.

شعبانعلی خاوری افزود: پیش از انقلاب فقط ۱۸ کیلومتر راه روستایی گیلان آسفالته داشتیم که به برکت انقلاب ، در زمان کنونی به هزارو ۳۰۰ کیلومتر رسیده است.

وی افزود:کارخانه سیمان فشارهای بسیار جدی را در حوزه راه به ما وارد کرده است و باید یک حرکت انقلابی کرد تا این مشکل را به اتمام برسانیم.

استاندار در املشاستاندار  گیلان در ادامه این مراسم ضمن تشکر از مهدی جعفری فرماندارسابق اظهار داشت :جعفری از جمله فرماندارانی بوده که مردم این شهرستان همیشه به خوبی از وی یاد میکنند.

محمدعلی نجفی افزود: آمار گاز روستایی در ابتدای دولت تدبیر و امید ۶۸ درصد بوده است که امروز به حول و قوه الهی به ۸۵ درصد افزایش یافته و همچنین در حوزه آب با توجه به اینکه ۷ درصد پیشرفت داشته ایم ولی هنوز بسیاری از مردم روستاهای ما در بحث آب آشامیدنی دچار مشکلاتی هستند.

وی به بحث چای اشاره نمود و گفت: تلاش های نماینده شهرستان رودسر و املش در مجلس جای تقدیر دارد زیرا که وی در بحث مطالبات چایکاران بسیار پیگیر بوده اند.

 

در ادامه امام جمعه املش از تلاش مسئولین در افتتاح پروژه های دهه فجر قدردانی کرد و گفت: امسال شاهد جشن مضاعفی هستیم چرا که با پیروزی بر استکبار جهانی در مذاکرات هسته ای ، حضور یکپارچه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات هفتم اسفند یکی شده است.

حجت الاسلام تقی روحانی خاطرنشان کرد: مسیر پیشرفت کشور هموار شده است و باید مسئولین تلاش نمایند با همدلی و همزبانی مردم این روند زمان بر کوتاه تر شود تا ما به قله های دست نیافتنی دنیا برسیم.

امام جمعه املش

افتتاح راه روستایی املش افتتاح راه روستایی املش1 افتتاح راه روستایی املش2 افتتاح راه روستایی املش4 افتتاح راه روستایی املش5

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد