کد خبر: 64182

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۶

پیکر مطهر خط شکن جبهه مقاومت شهید “حامد (مهدی) کوچک زاده” در رشت تشییع خواهد شد

پیکر مطهر شهید مدافع حرم گیلانی مهدی (حامد) کوچک زاده از مقر سپاه ناحیه مرکزی رشت واقع در پل عراق و به مقصد مزار شهدا بر روی دستان مردم ولایتمدار و شهیدپرور رشت تشییع خواهد شد. به گزارش املش ما پیکر مطهر شهید مدافع حرم گیلانی حامد (مهدی) کوچک زاده از مقر سپاه ناحیه مرکزی رشت واقع […]

پیکر مطهر شهید مدافع حرم گیلانی مهدی (حامد) کوچک زاده از مقر سپاه ناحیه مرکزی رشت واقع در پل عراق و به مقصد مزار شهدا بر روی دستان مردم ولایتمدار و شهیدپرور رشت تشییع خواهد شد.

به گزارش املش ما پیکر مطهر شهید مدافع حرم گیلانی حامد (مهدی) کوچک زاده از مقر سپاه ناحیه مرکزی رشت واقع در پل عراق و به مقصد مزار شهدا بر روی دستان مردم ولایتمدار و شهیدپرور رشت تشییع خواهد شد.

شایان ذکر است با توجه به این که پیکر مطهر شهید مهدی (حامد) کوچک زاده هنوز وارد ایران نشده و گمان می رود مراسم تشییع ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح جمعه از مقر سپاه ناحیه مرکزی رشت واقع در پل عراق به سمت خیابان رسالت – خیابان فلسطین – خیابان شهدا و به مقصد مزار شهدا برگزار گردد.

* تاکید می گردد طبق اخبار واصله هنوز پیکر مطهر شهید کوچک زاده به کشور منتقل نشده است؛ بنابراین پس از ورود شهید گرانقدر به خاک میهن روز و ساعت دقیق مراسم وداع و تشییع پیکر این شهید بزرگوار به اطلاع مردم شهید پرور استان گیلان خواهد رسید و فقط در صورتیکه پیکر مطهر امروز به کشور وارد شود روز جمعه مراسم تشییع صورت خواهد گرفت و به هر حال می بایست تا زمان ورود پیکر این شهید مدافع حرم به کشور، منتظر اعلام رسمی زمان تشییع ماند.

مهدی کوچک زاده

 

 

گفتنی است مراسم وداع با شهید نیز شب قبل از مراسم تشییع در محل حسینیه حضرت اباالفضل(ع) بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می گردد.

 

لذا بدینوسیله از یکایک دوستداران فرهنگ ایثار و شهادت و ارادتمندان اهل بیت (علیهم السلام) دعوت می گردد تا با حضور خود در هرچه باشکوهتر برگزار شدن این مراسم و عطرآگین شدن فضای استان به رایحه ی خوش جهاد و شهادت مشارکت نمایند.

پاسدار شهید مهدی ( حامد ) کوچک زاده با حضور داوطلبانه در کشور سوریه و در حین انجام عملیات مستشاری جهت مبارزه با تروریست های سلفی و تکفیری، و دفاع از حریم اهل بیت (ع)،  به درجه ی والای شهادت نائل آمده است و این هفتمین هدیه ی مردم غیور و علوی تبار استان گیلان به آستان مقدس حضرت زینب کبری (سلام الله علیها ) می باشد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد