کد خبر: 64120

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۳

مراسم زنگ انقلاب در اولین روز از دهه مبارک فجر املش+عکس

صبح امروز مسئولین شهرستان املش ، همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) با حضور در گلزار شهدا و گلباران مزار شهیدان ، در  هنرستان مرحوم حقانی حاضر شدند زنگ انقلاب را به صدا درآوردند. به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز در اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، زنگ انقلاب با […]

صبح امروز مسئولین شهرستان املش ، همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) با حضور در گلزار شهدا و گلباران مزار شهیدان ، در  هنرستان مرحوم حقانی حاضر شدند زنگ انقلاب را به صدا درآوردند.

زنگ انقلاب املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز در اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، زنگ انقلاب با حضور مسئولین محلی ، فرهنگیان ،و دانش آموزان در هنرستان مرحوم حقانی املش به صدا در آمد.

امام جمعه املش در این مراسم ، ارمغان انقلاب امام خمینی(ره) را اسلام ناب محمدی (ص) دانست و گفت: امام با حضورش طاغوتیان را که سالین زیادی برکشور حکمرانی می کردندبا حمایت مردم بیرون نمود و آزادگی را برای مردم به ارمغان آورد.

حجت الاسلام روحانی افزود: حضور جوانان افتخار آفرین کشور در همه عرصه ها بویژه امنیت موجب شده است ایران اسلامی امن ترین کشور جهان نام بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: باور جوانان امروز کمتر از جوانان دیروز نیست چرا که جوانان امروزی در عرصه های سخت تری در مقابل دشمن ایستاده اند.

به گزارش خبرنگار ما پیش از این مراسم، مزارشهدای شهرستان املش توسط مسئولین گلباران شد.

زنگ انقلاب املش2 زنگ انقلاب املش1

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد