کد خبر: 64055

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۳

امام جمعه کلاچای: هرکسی که به شورای نگهبان بی احترامی کند، به دنبال اختلاف در جامعه است

نمازجمعه امروز کلاچای در شهر واجارگاه برگزار شد، امام جمعه کلاچای در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: مردمی بودن جشن های پیروزی انقلاب مهمترین شاخصه سی و هشتمین سالگرد دهه فجر انقلا اسلامی است. به گزارش املش ما ، نماز جمعه این هفته کلاچای با حضور پرشور مردم  در شهر واجارگاه برگزار شد و […]

نمازجمعه امروز کلاچای در شهر واجارگاه برگزار شد، امام جمعه کلاچای در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: مردمی بودن جشن های پیروزی انقلاب مهمترین شاخصه سی و هشتمین سالگرد دهه فجر انقلا اسلامی است.

نمازجمعه کلاچای در واجارگاهبه گزارش املش ما ، نماز جمعه این هفته کلاچای با حضور پرشور مردم  در شهر واجارگاه برگزار شد و خطیب جمعه این شهر از سرآمد بودن انقلاب اسلامی ایران نسبت به انقلاب های دیگر جهان گفت.

حجت الاسلام لطیفی اظهار داشت: مهمترین شاخصه انقلاب ایران اسلامی بودن و مردمی بودن آن است با بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب هرساله ، موجب یادآوری دستاوردهای این نظام به نسل های بعدی میشویم.

وی افزود: ارزش انقلاب ما با سایر حکومت ها قابل مقایسه نیست، چون انقلاب ما با ریخته شدن خون جوان هایی به دست آمده که برای خدا جنگیده اند.

امام جمعه کلاچای در ادامه خطبه های نماز جمعه به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق های رای باعث اقتدار و سربلندی نظام خواهد بود و موجبات یاس و ناامیدی دشمنان را فراهم خواهد آورد.

حجت الاسلام لطیفی به کاندیداها توصیه نمود به قانون و شورای نگهبان احترام بگذارند زیراکه هرکسی به شورای نگهبان بی احترامی کند جامعه را به اختلاف سوق خواهد داد.

وی در پایان به مشکلات چایکاران اشاره نمود و از مسئولین خواست باتوجه به تک محصولی بودن منطقه باقی مطالبات چایکاران پرداخت شود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد