کد خبر: 64036

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۹

امام جمعه املش: انتخاب افراد باید براساس ولایت پذیری و در راه شهدا بودن باشد

امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه امروز این شهرستان ، به اقتدار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره نمود و گفت: دشمن می داند در صورت ارتکاب به حتی کوچکترین اشتباهات مشت محکمی از سوی ملت ایران را شاهد خواهد بود. به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام تقی روحانی در […]

امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه امروز این شهرستان ، به اقتدار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره نمود و گفت: دشمن می داند در صورت ارتکاب به حتی کوچکترین اشتباهات مشت محکمی از سوی ملت ایران را شاهد خواهد بود.

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز امروز املش گفت: رزمایش ولایت ۴ که به همت دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آب های خلیج فارس و دریای عمان در حال برگزاریست ، نشانه از اقتدار ایران در منطقه را به جهانیان نشان میدهد.

وی افزود: دشمن می داند اگر کوچکترین اشتباهی را مرتکب شود مشت محکمی از ملت ایران خواهد خورد.

امام جمعه املش در ادامه خطبه های نماز جمعه امروز به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اشاره نمود و گفت: باید درانتخاب افراد بسیار مواظب بود زیرا کسی که در خط نظام و ولایت فقیه نباشد روی خون شهدا پا خواهد گذاشت.

حجت الاسلام روحانی به فرارسیدن دهه مبارک فجر و سالروزی پیروزی انقلاب اشاره نمود و محور جشن های گرامیداشت پیروزی انقلاب را مساجد بیان کرد و افزود: حضور مردم در برگزاری این مراسمات باید ملموس باشد زیرا این اقلاب برای مردم است و حضور خود مردم نشاط و لذت بیشتری به جشن ها می دهد.

وی خاطرنشان کرد: ۱۵ روستا جهت برنامه های دهه فجر برنامه  ریزی شده است و امیدواریم مردم از بهمن امسال خاطرات خوبی به خاطر بسپارند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد