کد خبر: 64025

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۹ - ۹:۱۵

تیم دهیاران املش، با شکست از تالش به خانه برگشت

تیم جوانان چوکای تالش در هفته دوم از لیگ دسته یک گیلان میزبان تیم دهیاران املش بودند که با نتیجه ۳_۱ موفق به شکست این تیم شدند. به گزارش املش ما به نقل از مریان خبر گل اول این بازی توسط بازیکنان املش به ثمر رسید ولی بازیکنان چوکا در ادامه بازی را در اختیار گرفتند […]

تیم جوانان چوکای تالش در هفته دوم از لیگ دسته یک گیلان میزبان تیم دهیاران املش بودند که با نتیجه ۳_۱ موفق به شکست این تیم شدند.

تیم چوکای تالشبه گزارش املش ما به نقل از مریان خبر گل اول این بازی توسط بازیکنان املش به ثمر رسید ولی بازیکنان چوکا در ادامه بازی را در اختیار گرفتند و با سه گل از حریف خود پیش افتادند. گلهای تیم چوکا را جواد عیسی زاده ، علیرضا رحیمیان و معین پورشعبان به ثمر رساندند .

نادر قاسمی سرمربی تیم جوانان چوکا تالش بعد از کسب سه امتیاز مهم و خانگی گفت : برد خوبی بود،  بی تجربگی بازیکنان و کم سن و سال بودن آنان باعث شد توپ و فضا را به تیم حریف بدهیم، روز به روز با برنامه های تمرینی رو به جلو خواهیم رفت . لطف خدا شامل ماشد و همنطور که خدا در قرآن می فرماید که در هر سختی آسانی هست و برای موفقیت به خدای بزرگم  پناه می برم ، از تمامی دوستانی که در این هوای سرد و بارانی به ورزشگاه آمده بودند تشکر میکنم و خدارا شکر که شرمنده شان نشدیم .

 

 

چوکا در هفته سوم به مصاف شهرداری پره سر می رود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد