کد خبر: 64021

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۹ - ۸:۴۰

انصراف کاندیدای رشت از انتخابات مجلس به نفع چهره اصولگرای گیلانی

کاندیدای تأیید صلاحیت شده رشت، گفت: به نفع یکی از چهره های اصولگرای گیلان در عرصه انتخابات مجلس از کاندیداتوری انصراف می دهم به گزارش املش ما ، مصطفی غالب در گفتگو با خبرگزاری بین المللیکاسپین از رشت، درآستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: تائید صلاحیت من از سوی شورای نگهبان جهت ورود به […]

کاندیدای تأیید صلاحیت شده رشت، گفت: به نفع یکی از چهره های اصولگرای گیلان در عرصه انتخابات مجلس از کاندیداتوری انصراف می دهم

مصطفی غالببه گزارش املش ما ، مصطفی غالب در گفتگو با خبرگزاری بین المللیکاسپین از رشت، درآستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: تائید صلاحیت من از سوی شورای نگهبان جهت ورود به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی به من ارائه شد .

وی افزود: چهره های شاخصی در کنار نمایندگان سابق استان گیلان از سوی شورای نگهبان صلاحیت گرفتند و انتخابات را رنگ خاصی بخشیدند .

کاندیدای رشت در انتخابات مجلس با اعلام این خبر که به نفع ولی الله عظمتی فرماندار سابق رشت که یکی از چهره های اصولگرا در عرصه انتخابات است از کاندیداتوری انصراف می دهم، اضافه کرد: ایشان استاد و فرمانده من در سپاه قدس گیلان بود و به احترام استادی و شاگردی از انتخابات مجلس شورای اسلامی کنار کشیدم .

غالب در ادامه این مطلب تصریح کرد: تمام توان خود را در حمایت از ولی الله عظمتی به کار می بندم.

وی در مورد عملکرد شورای نگهبان، اظهار کرد: شورای نگهبان از جایگاه قانونی در کشور برخوردار است و بدون قصد و غرض و نگاه منفی به گروه سیاسی خاص، صلاحیت کاندیداها را در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی با سند و مدرک اعلام کرده است و همه باید به رای این نهاد قانونی و قانونمند احترام بگذاریم .

غالب در خاتمه اظهار کرد: مردم ایران با عزم راسخ در کنار صفوف ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در راستای حمایت از مقام معظم رهبری پای صندوق های رای حاضر خواهند شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد