کد خبر: 64002

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۷

رئیس تبلیغات اسلامی املش: امیدآفرینی مهمترین محور برنامه های دهه فجر امسال است

صبح امروز دومین جلسه برنامه ریزی و هماهنگی درخصوص برنامه ها و بررسی افتتاحیه ها در ایام الله دهه فجر درسالن جلسات فرمانداری املش تشکیل گردید. حجت الاسلام عزیزی در حاشیه این جلسه درگفتگو با  خبرنگار املش ما ، امید آفرینی را از مهمترین محور برنامه  های دهه فجر انقلاب اسلامی بیان داشت و گفت: دشمن دنبال نا امید […]

صبح امروز دومین جلسه برنامه ریزی و هماهنگی درخصوص برنامه ها و بررسی افتتاحیه ها در ایام الله دهه فجر درسالن جلسات فرمانداری املش تشکیل گردید.

حجت اسلام عزیزیحجت الاسلام عزیزی در حاشیه این جلسه درگفتگو با  خبرنگار املش ما ، امید آفرینی را از مهمترین محور برنامه  های دهه فجر انقلاب اسلامی بیان داشت و گفت: دشمن دنبال نا امید کردن ملت ایران است و با توطئه ها سعی دارد همه موفقیت های نظام ما را کمرنگ جلوه دهد که بر ما وظیفه است با امید آفرینی جلوی این توطئه ها را بگیریم .

رئیس تبلیغات اسلامی املش افزود: جنبه مردمی بودن برنامه ها باید به خوبی حفظ شود ، دهه فجر متعلق به مردم است و همه مردم در برگزاری آن سهیم هستند.

 

وی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه هایی که این نهاد بصورت مشارکتی در دهه فجر امسال برگزار می نماید همایش قرآن و انقلاب است که بابرنامه ریزی های صورت گرفته ، قراراست چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه در کانون معصومیه برگزار گردد.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد