کد خبر: 63923

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۳

بازدید رئیس تبلیغات اسلامی املش از خانه قرآن لگموج +تصاویر

حجت الاسلام حسین عزیزی به لگموج رفت و از خانه قرآن جنت لگموج بازدید نمود و درخصوص مسائل قرآنی و فراگیری قرآن صحبت کرد. به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام حسین عزیزی صبح امروز به روستای لگموج رفت و از خانه قرآن جنت این روستا بازدید نمود. رئیس تبلیغات اسلامی املش درخصوص فراگیری قرآن […]

حجت الاسلام حسین عزیزی به لگموج رفت و از خانه قرآن جنت لگموج بازدید نمود و درخصوص مسائل قرآنی و فراگیری قرآن صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام حسین عزیزی صبح امروز به روستای لگموج رفت و از خانه قرآن جنت این روستا بازدید نمود.

رئیس تبلیغات اسلامی املش درخصوص فراگیری قرآن گفت: انس با قرآن و تلاوت آن، یک ارزش به حساب می‌آید و وقتی زیاد قرآن بخوانید، به خودی خود با قرآن، انس پیدا می‌کنید و در این صورت خودش مفاهیم را برای شما روشن می‌کند.

وی افزود:”انس با قرآن”، معرفت اسلامی را در ذهن ما قوی‌تر  و عمیق‌تر می‌کند .  قرآن، نور است، حقیقتاً دل و جان را روشن می‌کند،‌اگر با قرآن انس پیدا کنید می‌بینید که دل و جان شما نورانی می‌شود.

 

در پایان این بازدید به تعدادی از فراگیران قرآنی این خانه قرآن هدایایی از طرف تبلیغات اسلامی اهدا گردید.

بازدید عزیزی از هیئت قرآنی1 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی2 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی3 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی4 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی5 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی6 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی7 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی8 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی9 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی10 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی11 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی12 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی13 بازدید عزیزی از هیئت قرآنی14

ارسال دیدگاه

کسب درآمد