کد خبر: 63783

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۰

با حضور استاندار گیلان؛ افتتاح مجهزترین کارخانه کنسانتره مرکبات شمال کشور

‏یکی از مجهزترین کارخانه ها‌ی تولید کنسانتره مرکبات،کیوی و انواع میوه در شمال کشور صبح امروز با حضور استاندار گیلان در شهرستان رودسر به بهره‌برداری رسید. به گزارش املش ما ، کارخانه کشت و صنعت افشره گلدشت با ظرفیت تولید سالانه ۵۸۰۰ تن انواع پوره پوره میوه و سبزیجات و کنسانتره مرکبات ،کیوی و انواع میوه […]

‏یکی از مجهزترین کارخانه ها‌ی تولید کنسانتره مرکبات،کیوی و انواع میوه در شمال کشور صبح امروز با حضور استاندار گیلان در شهرستان رودسر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش املش ما ، کارخانه کشت و صنعت افشره گلدشت با ظرفیت تولید سالانه ۵۸۰۰ تن انواع پوره پوره میوه و سبزیجات و کنسانتره مرکبات ،کیوی و انواع میوه صبح امروز با حضور استاندار گیلان افتتاح شد.

این کارخانه با سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار وزیربنای ۸ هزار مترمربع ساخته شده است و ظرفیت اشتغالزایی ۷۰ نفر را دارد.

رییس هیئت مدیر کارخانه کشت صنعت گلدشت در این مراسم از آغاز ساخت این واحد تولیدی در سال ۹۰ با زیر بنای ۸۳۰۰ متر مربع خبر داد و گفت: برف سال ۹۲ خساراتی را به این واحد تولیدی وارد کرد که با حمایت مسئولین توانستیم به شرایط مطلوب برسانیم.

طاهری افزود: از تولیدات مرکبات آن تفاله برای خوراک دام و طیور به میزان سالیانه ۸۰۰۰ تن تولید خواهد شد و در نظر داریم در طرح توسعه این کارخانه، خط تولیدی رب گوجه فرنگی با ظرفیت روزانه ۲۵۰ تن راه اندازی شود .

براساس گزارش خبرنگار ما توسعه‌ی کارخانجات تولید کنسانتره موجب ارتقاء وضع معیشتی باغداران به دلیل خرید محصولات ریز، پشتیبانی از صنایع پائین دستی و ایجاد ارزش افزوده در زنجیره‌ی اقتصادی محصولات کشاورزی می شود.

افتتاح کارخانه افشره گلدشت1 افتتاح کارخانه افشره گلدشت افتتاح کارخانه افشره گلدشت3 افتتاح کارخانه افشره گلدشت2

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد