کد خبر: 63725

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۲

فرمانده سپاه قدس گیلان:من به صراحت عرض می کنم ،جوانان ما شهدا را بهتر از خودمان درک می کنند و نشانه آن همین شهدای مدافعان حرم اند

عصر امروز یادواره ۲۳۰ شهید والامقام شهرستان املش و ۲ شهید گمنام در مصلی نماز جمعه املش با حضور پرشور مردم شهید پرور این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، سردار محمد عبدالله پور در مراسم یادواره شهدای املش گفت:پیروزی انقلاب اسلامی ایران نظام جدیدی را در جهان موجب شد که در مقابل نظام سلطه قرار […]

عصر امروز یادواره ۲۳۰ شهید والامقام شهرستان املش و ۲ شهید گمنام در مصلی نماز جمعه املش با حضور پرشور مردم شهید پرور این شهرستان برگزار شد.

یادواره شهدای املش1به گزارش خبرنگار املش ما ، سردار محمد عبدالله پور در مراسم یادواره شهدای املش گفت:پیروزی انقلاب اسلامی ایران نظام جدیدی را در جهان موجب شد که در مقابل نظام سلطه قرار گرفت و بیداری اسلامی را بوجود آورد.

فرمانده سپاه  قدس گیلان به اسلام ناب محمدی (ص) که در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد اشاره نمود و افزود: دین در همه دنیا به عنوان افیون جامعه شناخته میشد وحتی مسیحیان از دین شان نمی گفتندو اسلامی هم که بود اسلام سکولار بود ولی پس از پیروزی انقلاب به واسطه اسلام ناب محمدی (ص) هر روز شاهد گسترش دین بالاخص  اسلام در تمام نقاط جهانیم .

این رزمنده دفاع مقدس اظهار داشت : وقتی اسم شهید و شهادت می آید ، برخی روزنامه نگاران می نویسند کشته های جنگ ، این ها نمی دانند تمام تحولات جهان از شهداست .

سردار عبدالله پور خاطرنشان کرد: خیلی از ابرقدرت ها برای شکستن کمر انقلاب برنامه ها ریخته اند ولی همین شهدا کمرشان را شکسته اند و نگذاشته اند آسیبی این مملکت ببیند.

وی تصریح کرد: من به صراحت عرض می کنم ،جوانان ما شهدا را بهتر از خودمان درک می کنند و نشانه آن  همین شهدای مدافعان حرم اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان به بیان خاطراتی از شهدای مدافع حرم گیلانی پرداخت و گفت: اگر در مسیر شهدا باشیم گمراه نمی شویم .

سردار عبدالله پور به پیوند عاطفی بین شهدا و امام خمینی(ره) اشاره نمود و اظهار داشت : یقین بدانید این انقلاب به انقلاب امام زمان(عج) امتداد خواهد داشت .

سردار عبداله پور گفت: سوریه خط مقدم ماست و این خط مقاومت تا آخرین لحظه باید حفظ شود تا منجر به نتیجه ی مطلوب و پیروزی جبهه مقاومت شود و چه بسیار شهدایی را در این راه تقدیم نمودیم که از جمله ی آنان شش شهید از این استان که همگی متأهل هم بودند در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در خاک سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و به فرموده رهبر معظم انقلاب، شهدای مدافع حرم پا روی دوش شهدای دوران دفاع مقدس گذاشتند و وارد بهشت خدا شدند.

در پایان این مراسم حاضرین با مداحی ذاکر اهل بیت برادر کامرانی سینه زنی کردند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد