کد خبر: 63690

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۱ - ۵:۴۵

رئیس پلیس امنیت گیلان: دستگیری مجرم چاقو کش در رشت/ شخصی که به خانوم ۳۶ساله ایمیل موهن ارسال کرده بود دستگیر شد

رئیس پلیس امنیت گیلان با اشاره به اینکه شرور متواری مذکور در یک عملیات غافلگیرانه داخل منزل پدریش دستگیر شد، گفت: هماهنگی لازم با مقام قضایی درباره برخورد با اراذل و اوباش صورت گرفته است. به گزارش املش ما ، سید رسول صمدی ظهر امروز در نشست انتظامی استان گزارشی از چگونگی دستگیری شرور مذکور […]

رئیس پلیس امنیت گیلان با اشاره به اینکه شرور متواری مذکور در یک عملیات غافلگیرانه داخل منزل پدریش دستگیر شد، گفت: هماهنگی لازم با مقام قضایی درباره برخورد با اراذل و اوباش صورت گرفته است.

دزدبه گزارش املش ما ، سید رسول صمدی ظهر امروز در نشست انتظامی استان گزارشی از چگونگی دستگیری شرور مذکور را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه شرارت‌های مکرر فردی ۲۶ ساله اهل و ساکن رشت در انظار عمومی، پلیس را وارد ماجرا کرد، افزود: این فرد در انظار عمومی اقدام به اخلال در نظم عمومی، ایراد ضرب و جرح عمدی با سلاح سرد «قمه» و قدرت‌نمایی می‌کرد.

رئیس پلیس امنیت گیلان با اشاره به اینکه شرور متواری مذکور در یک عملیات غافلگیرانه داخل منزل پدریش دستگیر شد، گفت: هماهنگی لازم با مقام قضایی درباره برخورد با اراذل و اوباش صورت گرفته است.

وی با تصریح بر اینکه پلیس با کسانی که درصدد ایجاد شرارت باشند برخورد جدی می‌کند، خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه باج‌خواهی، ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم، عربده‌کشی، چاقو‌کشی و برهم زدن نظم، امنیت و آسایش مردم و ایجاد رعب و وحشت برخورد جدی می‌کند.

رئیس پلیس فتای گیلان نیز در نشست مذکور از شناسایی و دستگیری عامل ارسال ایمیل موهن به شهروند گیلانی، خبر داد و اظهار کرد: پرونده یک خانم ۳۶ ساله گیلانی با دادخواستی مبنی بر ارسال ایمیل موهن به وی، موضوع را در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

ایرج محمدخانی با اشاره به اینکه عامل ارسال ایمیل موهن به شاکی که مردی ۲۵ ساله اهل و ساکن رشت و دانشجو بود، توسط پلیس فتا شناسایی شد، تصریح کرد: این متهم با هماهنگی مقام قضایی به پلیس فتا احضار شد.

وی از شهروندان خواست، در حفظ و نگهداری از آدرس ایمیل خود نهایت دقت و جدیت را به خرج دهند و هنگام خروج از ایمیل گزینه Sign Out را کلیک کرده و مرورگر خود را به نحوی تنظیم کنند که نام کاربری و رمز عبور را ذخیره نکند و برای رمزهای معتبر، قوی و استاندارد استفاده کنند.

این مسئول با بیان اینکه متهم مذکور با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شد، خاطرنشان کرد: متهم به صراحت به جرم خود و اینکه با به دست آوردن آدرس ایمیل شاکی و ارسال مطالب خلاف واقع و ناروا به وی موجب اذیت و آزار او شده است، اعتراف کرد.

 


منبع : فارس
ارسال دیدگاه

کسب درآمد