کد خبر: 63680

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۸

تودهنی رهبرانقلاب به گستاخی برخی‌ها: عقل‌وفهم جوانان انقلابی وتحلیل آنان،از برخی بزرگ‌ترها بهتر است

تندرو ، افراطی ، متحجر ، چماق‌دار ، بی‌سواد ، داس دار ، بی تدبیر و صدها نوع توهین و فحاشی دیگر از جمله کلمات و جملاتی است که برخی افراد ناخوش‌احوال خطاب به نیروهای دلسوز نظام عنوان می‌کنند. به گزارشاملش ما به نقل از بهجت نیوز ؛ به این چند جمله از مقام معظم رهبری […]

تندرو ، افراطی ، متحجر ، چماق‌دار ، بی‌سواد ، داس دار ، بی تدبیر و صدها نوع توهین و فحاشی دیگر از جمله کلمات و جملاتی است که برخی افراد ناخوش‌احوال خطاب به نیروهای دلسوز نظام عنوان می‌کنند.

به گزارشاملش ما به نقل از بهجت نیوز ؛ به این چند جمله از مقام معظم رهبری دقت کنید :

«عقل و فهم همین جوانان انقلابی و حزب‌اللهی و تحلیل آنان در مورد مسائل در موارد زیادی، از برخی بزرگ‌ترها بهتر است»

رهبر انقلاب جوانان حزب الهی

«دشمنان با عناصر حزب اللهی بیشتر مخالفند چون می دانند اینها سد مقابل نفوذ دشمنند.»

«سعی دشمنان این است که جوان ما را لاابالی بار بیاورند، نسبت به انقلاب بی‌تفاوت بار بیاورند، روحیه‌ی حماسه و انقلابی‌گری را در او بکُشند و از بین ببرند؛ جلوی این باید ایستاد.»

bi-savad

این جملات حاکی از دغدغه‌ی عمیق رهبر معظم انقلاب برای جوانان انقلابی و حزب‌اللهی کشور است. دغدغه‌ای که نهیب ایشان را به مسئولان و صاحبان تریبون‌ها و رسانه‌ها به دنبال دارد : «مسئولین کشور جوان‌های انقلابی را گرامی بدارند؛ این‌ همه جوان‌های حزب‌اللهی و انقلابی را برخی از گویندگان و نویسندگان نکوبند به اسم افراطی و امثال این‌ها. جوان انقلابی را باید گرامی داشت.»

رهبر انقلاب

به چه دلیل مقام معظم رهبری در سخنرانی های یکسال گذشته‌شان، بارها یک نکته را به بهانه های مختلف تکرار می کنند؟ چنانچه سخنان رهبر انقلاب در یکسال گذشته را مورد تحلیل قرار دهید متوجه خواهید شد که ایشان بارها با عتاب و فعل امر، اشاره کرده‌اند که جوانان حزب اللهی را تندرو و افراطی ننامید!

حتی در چند مرحله تاکید کرده‌اند که این جوانان حزب اللهی در زمان نیاز امنیت کشور را تامین میکنند اما چرا مخاطبان سخنان رهبری متوجه این تذکر های پیاپی نمی‌شوند و در سخنرانی‌ها و نوشته‌های خود به نیروهای جوان و حزب اللهی حمله میکنند؟

تذکر رهبری به این قشر بسیار مهم و معنادار است زیرا با وجود حمایت و تاکید رهبرانقلاب از جوانان مومن و حزب اللهی_انقلابی کماکان عده ای اصرار دارند که جوانان را باعنوان لباس شخصی و تندرو، در برابر مردم و منافع مردم قرار دهند.

امروز هم رهبرانقلاب در دیدار با دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات طبق سیره و وظیفه‌ی خودشان توصیه ها و هشدار هایی در مورد انتخابات بیان کردند که مطمئناً توصیه‌های ایشان بنا بر نیاز روز جامعه می‌باشد.

یکی از موضوعاتی هم که امروز توسط برخی افراد در جامعه مطرح میشود در مورد سلامت انتخابات و حمله به شورای نگهبان است که البته بیشتر از سمت جناح های چپ گرای کشور مطرح می‌شود.ایشان امروز در شرایط قبل از انتخابات تذکر و هشدار جدی دادند که به نهادهای انقلابی اهانت نکنید ، همانطور که می‌بینید این روزها هجمه رسانه ای شدیدی علیه شورای نگهبان شکل گرفته است همانند مُدلی که در سال۸۸ انجام گرفت که در واقع می‌توان گفت این مدل یعنی سست کردن انتخابات و کم کردن مشارکت مردم در انتخابات که بدون شک ضربه ای جبران ناپذیر به کشورمان است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد