کد خبر: 63633

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۸:۵۵

پروژه فشار بر شورای نگهبان در رودسر کلید خورد

وقتی اسامی رد صلاحیت کاندیداهای نمایندگی مجلس منتشر شد ، بسیاری از افراد که خود را مبرا از ایراد و اشکال می دانستند شوکه شدند ، برخی ها ردصلاحیت شان را در بوق و کرنا کردند و از  رد صلاحیت شان معترض بودند. به گزارش خبرنگار املش ما پس از اعلام نتایج صلاحیت ها برخی ها با سعه […]

وقتی اسامی رد صلاحیت کاندیداهای نمایندگی مجلس منتشر شد ، بسیاری از افراد که خود را مبرا از ایراد و اشکال می دانستند شوکه شدند ، برخی ها ردصلاحیت شان را در بوق و کرنا کردند و از  رد صلاحیت شان معترض بودند.

شورای نگهبانبه گزارش خبرنگار املش ما پس از اعلام نتایج صلاحیت ها برخی ها با سعه صدر مراحل قانونی را پیش بردند و برخی چه خودشان چه اطرافیان شان نتایج شورای نگهبان را با جو سازی زیر سوال بردند.

یکی از کاندیداها، نماینده مجلس شهرستان را با شورای نگهبان اشتباه گرفت و به وی نامه سرگشاده ای نوشت و از وی احقاق حق خود کرد.ولی نماینده شهرستان در جوابش نوشت مسیر قانونی اعتراض به رد صلاحیتش شورای نگهبان است و خودش نمی تواند کاری برای کاندیدای رد صلاحیت شده انجام دهد.

از طرفی دیگر اصلاح طلبان که با تکثّر کاندیدا به میدان آمده بودند و وقتی تمام کاندیداهاشان رد صلاحیت شدند بیانیه ای صادر نمودند و اعلام کردند برای احقاق حق تمام کاندیداهای رد صلاحیت شده شهرستان رودسر و املش پیگیری خواهند نمود.

نکته ای که در بیانیه شورای مشورتی اصلاح طلبان رودسر و املش(+) قابل توجه شد ، آوردن نام روح الله قهرمانی چابک کاندیدایی که شاید مستقل آمده بود ولی برخی رسانه های از ارتباط وی با جریان انحرافی کشور خبرداده بودند، خبری که خودش بعدها تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار ما شنیده ها حاکی از اینست “نهضت شکایت” پروژه جدید اصلاح طلبان برای تخریب شورای نگهبان است و ثبت نام فله ای اصلاح طلبان برای انتخابات با هدف فشار بر شورای نگهبان صورت گرفته، برخی لیدرهای مطرح اصلاح طلب در تماس‌هایی با نمایندگان خود در استان‌های مختلف از آنها خواسته‌اند که همگی از عملکرد هیات‌های نظارت شکایت کنند

حال باید منتظر ماند و دید که در آینده ای نزدیک چه اتفاقاتی برای صلاحیت کاندیداها پیش خواهد آمد و اصلاح طلبان چه برنامه ای را در پیش خواهند گرفت.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد