کد خبر: 63585

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۲

نصرت الله خسروی رودسری؛ زندانی آمریکایی از ایران خارج نشد

مقامات آمریکایی اعلام کردند که یکی از ۵ زندانی این کشور در ایران به نام نصرت‌الله خسروی رودسری ، ایران را ترک نکرد. املش ما : به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، مقامات آمریکایی اعلام کردند که یکی از ۵ زندانی آمریکایی به نام “نصرت‌الله خسروی رودسری” که در طرح تبادل زندانیان قرار داشت،خاک کشورمان […]

مقامات آمریکایی اعلام کردند که یکی از ۵ زندانی این کشور در ایران به نام نصرت‌الله خسروی رودسری ، ایران را ترک نکرد.

ایران آمریکااملش ما : به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، مقامات آمریکایی اعلام کردند که یکی از ۵ زندانی آمریکایی به نام “نصرت‌الله خسروی رودسری” که در طرح تبادل زندانیان قرار داشت،خاک کشورمان را ترک نکرد.

در حالی که هواپیمای حامل جیسون رضائیان و دیگر زندانیان آمریکایی، ایران را ترک کرده، مقامات واشنگتن اعلام کردند که یکی از ۵ تن از زندانیان آمریکایی که براساس طرح تبادل زندانیان باید ایران را ترک می‌کرد، از انجام این کار خودداری کرد.

در این گزارش آمده است مقامات آمریکایی اعلام کردند که جیسون رضائیان، امیر حکمتی و سعید عابدینی در آن پرواز بودند اما نصرت‌الله خسروی رودسری نبود.

یک مقام ارشد آمریکایی که نخواست نامش فاش شود به آسوشیتدپرس گفت:‌ آنهایی که می‌خواستند از ایران خارج شوند، آن کشور را ترک کرده‌اند.

این در حالی است که هنوز مشخص نیست که نصرت‌الله خسروی خود نخواسته ایران را ترک کند و یا اینکه موضوع دیگری در جریان است.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد