کد خبر: 63504

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۲

مهدی جعفری،فرمانداری با سعه صدری ستودنی

 ۳۰شهریور ماه سال ۱۳۹۱ خبری در رسانه ها درج شد که جوانی با تجربه ۲۲ ساله و بومی، فرماندار شهرستان املش می شود و میخواهد این شهرستان را متحول سازد. به گزارش خبرنگار املش ما ، شنیده ها حاکی از اینست  یکشنبه فرماندار جدید شهرستان املش معرفی می گردد، از همین باب گذری بر عملکرد […]

 ۳۰شهریور ماه سال ۱۳۹۱ خبری در رسانه ها درج شد که جوانی با تجربه ۲۲ ساله و بومی، فرماندار شهرستان املش می شود و میخواهد این شهرستان را متحول سازد.

مهدی جعفری فرماندار املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، شنیده ها حاکی از اینست  یکشنبه فرماندار جدید شهرستان املش معرفی می گردد، از همین باب گذری بر عملکرد مهدی جعفری در چهارسال فرمانداری املش خواهیم داشت.

مهدی جعفری متولد ۱۳۵۵ در شهرستان املش است ، وی فعالیت های اجرایی خود را در وزارت آموزش و پرورش آغاز نمود و سپس در دانشگاه پیام نور (وزارت آموزش عالی) و پس از آن در معاونت فرمانداری انزلی (وزارت کشور) ادامه داد.

فرماندار سابق املش با توجه به بومی بودن و شناخت کامل در خصوص شهرستان و هم چنین آشنایی با چارچوب های وزارت کشور با برنامه ای مدون به این عرصه پاگذاشت و تاکنون موجبات خیر را برای مردم شهرستان املش ارمغان آورده است.

نگاه وی در خصوص چند محصولی بجای تک محصولی و اشاعه اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان رونق بخش اقتصاد خانوارها شده است.

یکی دیگر ازخصوصیات این فرماندارجوان و پر انرژی میتوان به انتقاد پذیری و سعه صدر بالا وی اشاره داشت که همواره در برابر ناملایمات صبوری پیشه نمود و نتیجه مثبتی را رقم زد.

مدیریت مهدی جعفری در بحران برف ۹۲ وی را جز معدود فرماندارانی قرار داد که در استان گیلان بدرخشد ، این سال برای مهدی جعفری سال بسیار خوبی محسوب شد چرا که رسانه ای ترین فرماندار استان گیلان نیز نام گرفت.

پیگیری های این فرد در جایگاه فرماندار شهرستان املش و دغدغه برای حل مشکلات مردم تا وزارت کشور هم پیش رفت و بودجه ها و راه حل های زیادی را برای توسعه منطقه املش رقم زد.

حال که دیگر مهدی جعفری با فرمانداری املش خداحافظی میکند و مسئولیتی مهم در سطح استان نصیبش میگردد ، بر اسماعیلیان واجب است که در راه این جوان پرانرژی گام نهد که موجبات توسعه و پیشرفت منطقه گردد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد