کد خبر: 63479

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۱

لحظه شماری برای اعلام نتایج صلاحیت کاندیداها؛ برخی ها میدانند رد صلاحیت شده اند ولی باز تبلیغات میکنند

اندکی زمانی به اعلام نتایج صلاحیت نمانده است و بازار شایعات داغ داغ شده است ، در برخی از کانالها و گروههای تلگرامی اسامی کاندیداهای رد صلاحیت شده نامبرده شده است. به گزارش خبرنگار املش ما ، زمان زیادی به ساعات نفس گیر اعلام تائید صلاحیت کاندیدای مجلس باقی نمانده و شایعات در خصوص رذ […]

اندکی زمانی به اعلام نتایج صلاحیت نمانده است و بازار شایعات داغ داغ شده است ، در برخی از کانالها و گروههای تلگرامی اسامی کاندیداهای رد صلاحیت شده نامبرده شده است.

ردصلاحیت هابه گزارش خبرنگار املش ما ، زمان زیادی به ساعات نفس گیر اعلام تائید صلاحیت کاندیدای مجلس باقی نمانده و شایعات در خصوص رذ صلاحیت ها در بسیاری از گروهها و محافل واقعی و مجازی بالاگرفته و حتی در برخی جاها  نام بسیاری از این کاندیداهای رد صلاحیت شده اعلام شده است درصورتی که هیچ کدام از این منابع موثق نبوده و بسیاری در تضعیف روحیه طرفداران کاندیداها گام بر میدارند.

از طرفی دیگر برخی کاندیداها که حتی میدانند صلاحیت شان رد میشود ، دست از تبلیغات زودهنگام برنداشته اند و در مراسمات مختلف حضور پیدا می کنند. کاندیداهایی که تا قبل از نام نویسی شان در انتخابات حضورشان در منطقه ملموس نبوده و بسیاری ها را اصلا کسی نمیشناسد .

در بسیاری از گروه های تلگرامی که این روزها پایگاه ثابت بسیاری ها برای رقابت شده ، بداخلاقی های زیادی در تخریب چهره کاندیداها چشم می خورد که نیاز است توسط مدیران این گروهها کنترل شود.

حال کافیست پای صحبت طرفداران کاندیداها بنشینید ، بسیاری از این طرفداران بجای اینکه از سابقه کاندیدای مورد علاقه شان اطلاع داشته باشند و براساس عملکرد وی را انتخاب نمایند فقط به نام یا بزرگی فرد اکتفا می کنند و دوست دارند وی پیروز انتخابات شود .

همه و همه چیزهایی که در این چند بند آمد، نیاز است توسط مجموعه هایی روشنگری شود و تا مردم بتوانند افراد را براساس تخصص انتخاب نمایند زیرا که گذشته کاری بسیاری از این افراد ربطی به حضورشان در آینده و مجلس ندارد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • ارسلان

    تاریخ : ۲۶ - دی - ۱۳۹۴

    رای ها اینبار بجای اخر پاییز اخر زمستان شمرده میشود . انوقت مردم متوجه خواهند شد که واقعا میزان رای مردم هست نه حضور مصنوعی عده ای در این طرف و انطرف.


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد