کد خبر: 63456

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۵ - ۷:۰۱

یادواره ۲۳۰ شهید والامقام شهرستان املش برگزار می گردد

همزمان با سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه(س) یادواره ۲۳۰شهید والامقام  املش و ۲ شهید گمنام و ۳ ایثارگربسیجی این شهرستان برگزار می گردد. فرمانده سپاه ناحیه املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از برگزاری یادواره شهدای این شهرستان خبر داد و گفت: یادواره ۲۳۰شهید والامقام شهرستان املش اول بهمن ماه در مصلی نمازجمعه املش […]

همزمان با سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه(س) یادواره ۲۳۰شهید والامقام  املش و ۲ شهید گمنام و ۳ ایثارگربسیجی این شهرستان برگزار می گردد.

فرمانده سپاه ناحیه املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از برگزاری یادواره شهدای این شهرستان خبر داد و گفت: یادواره ۲۳۰شهید والامقام شهرستان املش اول بهمن ماه در مصلی نمازجمعه املش برگزار می گردد.

سرهنگ پاسدار داریوش خوشحال افزود: همچنین در این مراسم نورانی یاد و خاطره ۲شهید گمنام و ۳ ایثارگر بسیجی شهرستان گرامی داشته خواهد شد.

وی ادامه داد: سخنران این مراسم یکی از یادگاران دفاع مقدس سردار عبداله پور فرمانده سپاه قدس گیلان خواهد بود و همچنین مداحی این یادواره را ذاکر اهل بیت برادر کامرانی انجام خواهد داد.

فرمانده سپاه ناحیه املش از همه خانواده شهدا و ایثارگران و مردم شریف شهرستان املش و شهر های همجوار جهت حضور در این مراسم نورانی دعوت به عمل آورد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد