کد خبر: 63453

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۵ - ۶:۲۴

تامین و ذخیره سازی مرکبات شب عید شهرستان های رودسر و املش

رئیس تعاون روستایی رودسر و املش از تهیه، تامین و ذخیره سازی ۶۲۷ تن مرکبات شب عید در این شهرستان ها خبر داد. به گزارش املش ما امیر خوشفکر روز چهارشنبه و در نشست تنظیم بازار شهرستان رودسر در شرق استان گیلان، با بیان این مطلب، سهم املش را از این میزان ۲۰۰ تن اعلام کرد. […]

رئیس تعاون روستایی رودسر و املش از تهیه، تامین و ذخیره سازی ۶۲۷ تن مرکبات شب عید در این شهرستان ها خبر داد.

پرتقالبه گزارش املش ما امیر خوشفکر روز چهارشنبه و در نشست تنظیم بازار شهرستان رودسر در شرق استان گیلان، با بیان این مطلب، سهم املش را از این میزان ۲۰۰ تن اعلام کرد.

وی گفت: در حال حاضر بهای ۵۰ درصد مرکبات خریداری شده از کشاورزان باغدار تامین و بقیه نیز طبق قرارداد منعقده با کشاورزان تامین و پرداخت خواهد شد.

رئیس تعاون روستایی شهرستان های رودسر و املش اظهار کرد: با تصویب ستاد تنظیم بازار رودسر مقدار ۲۵ تن پرتقال و ۲۰ تن سیب مورد نیاز وارد شهرستان خواهیم کرد.

خوشفکر این اقدامات را در راستای تعادل بخشی در فرایند بازار و حمایت از مصرف کننده ذکر کرد.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت رودسر نیز در این نشست گفت: در سه ماه سوم سالجاری و با انجام پنج هزار و ۵۲۶ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، ۲۴۱ مورد تخلف به ثبت رسیده است.

بهنام صفرپور ارزش ریالی این میزان تخلفات را که شامل واحدهای نانوایی، کالای قاچاق و صنوف خرده و عمده فروشی بوده ، حدود ۵۸ میلیون ریال اعلام کرد.

وی ادامه داد: در شهرستان رودسر بیش از پنج هزار واحد صنفی فعالیت دارند./ایرنا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد