کد خبر: 63443

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۲۰:۲۵

دیداری برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت دراملش+عکس

صبح امروز ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان املش به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمد و با فرزند شهید موسوی دیدار نمود.در این دیدار نسبت به گسترش فرهنگ اثار و شهادت تصمیم گیری شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان املش با حضور در اداره […]

صبح امروز ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان املش به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمد و با فرزند شهید موسوی دیدار نمود.در این دیدار نسبت به گسترش فرهنگ اثار و شهادت تصمیم گیری شد.

دیدار بنیاد شهید و ارشاد املش1به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان املش با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد با سید عباس موسوی فرزند شهید سید جعفر موسوی دیدار نمود و در خصوص اهمیت بسط و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه سخنانی ایراد نمود.

در این دیدار محمد علی بابایی اداره فرهنگ و ارشاد را یکی از مهمترین حوزه های سیاست گذاری فرهنگی در بحث ایثار و شهادت بیان داشت و افزود: باید تعاملات این دو نهاد فرهنگی بیشتر و گسترده تر شود.

سید عباس موسوی نیز در ادامه این جلسه با یادو خاطره ای از شهید سیدجعفر موسوی (پدربزرگوارشان) برخی از عملکردهای این نهاد را در خصوص گسترش فرهنگ ایثار و شهادت را بیان داشت و اعلام آمادگی در خصوص بسط تعاملات نمود.

دیدار بنیاد شهید و ارشاد املش2 دیدار بنیاد شهید و ارشاد املش3

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد