کد خبر: 63402

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۹

اخراج کارمند شرق گیلانی فقط بخاطر حمایت از یک کاندیدا !!!

ظهر امروز با خبر شدیم یک از مدیران ادارات شرق گیلانی بدلیل حمایت کارمندش از کاندیدای موردعلاقه  وی را از اتاق کارش بیرون نموده است. خبری ظهرامروز به تحریریه “ املش ما” رسید مبنی بر توهین و اخراج یک کارمند اداره بدلیل حمایتش از یک کاندیدای انتخابات مجلس!!! ماجرا از این قرار بود: به گزارش خبرنگار […]

ظهر امروز با خبر شدیم یک از مدیران ادارات شرق گیلانی بدلیل حمایت کارمندش از کاندیدای موردعلاقه  وی را از اتاق کارش بیرون نموده است.

عکس نیستخبری ظهرامروز به تحریریه “ املش ما” رسید مبنی بر توهین و اخراج یک کارمند اداره بدلیل حمایتش از یک کاندیدای انتخابات مجلس!!!

ماجرا از این قرار بود:

به گزارش خبرنگار ما ، جوانی که چندسالیست در یکی از ادارات شرق گیلان جذب شده است و همزمان با اشتغالش تحصیلات عالیه را طی میکند ، با توجه به نزدیکی انتخابات از یکی از کاندیداهای این دوره مجلس حمایت داشته که به مزاج یکی از مدیران آن اداره خوش نیامده است.

مدیر این اداره که با حمایت های نماینده وقت به مسندی رسیده و خاطرات جالبی توسط رسانه ها از مراسم معارفه اش منتشر شد ، صبح امروز این کارمند جوان  را به واسطه حمایت از کاندیدای رقیب که شانس پیروزی بالایی در انتخابات دارد ازاتاق کارش بیرون کرد و گفت: برود و بعد از انتخابات به آنجا برگردد.

این مدیر که خوش نامی تخلفاتیش در مجموعه قبلی خود  توسط دستگاه قضا چندماه پیش به اثبات رسیده، در مسئولیت سابقش از بیت المال بخشایش زیادی به همگان و طرفداران کاندیدای مورد علاقه اش داشته و چندروزیست که همه منتظر اجرای حکم دستگاه قضا برای وی هستند.

و اما خبرنگار ما پس از واکاوی های انجام داده سر نخ این ماجرا را به دو سه روز پیش در یکی دیگر از شهر های شرق گیلانی پیدا می نماید ، در آن روز  رئیس دفتر نماینده وقت با این کارمند جوان در موضوعی شخصی درگیری لفظی  پیدا میکند وپس از فحاشی، با این مسئول فوق الذکر تماس حاصل میکند و از وی می خواهد که این جوان را از کار برکنار کند یا بلایی سرش بیاورد که بداند با چه کسانی طرف است!!!

اندکی  از حال و هوای رئیس دفتر آقای نماینده هم بدانید بد نیست، این آقا که چندماهیست از سازمان خود بازنشسته شده ،در زمان مشغولیتش زیرآب بسیاری از همکاران را به واسطه مسئول دفتری نماینده می زده و به دنبال تغییر مدیران شهرستانیش بوده است که حتی مدیرکل آن سازمان در گفتگویی با خبرنگار ما از این فرد گلایه بسیار داشت و گفت: خط و مشی اشتباهی که این آقا به نماینده داده موجب بسیاری از مشکلات در آن سازمان شده است.

و اما قابل توجه مدیر محترمی که می خواهی از این آب گل آلود ماهی بگیری ، سرکار آوردن یا برکنار کردن یک فرد به همین سادگی ها نیست و اگر هم نمی دانی!!! در سازمان های شما قسمتی هست بنام تخلفات اداری  و اگر هم این کارمند شما تخطیی نمود از آن طریق وارد شوید زیرا شنیدیم بزودی  دوستان از همین سازمان تخلفات اداری با شما برخورد جالبی در خصوص پرونده های تخلفی تان خواهند داشت و قراراست ماهم آن را منتشر کنیم.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • yasser

  تاریخ : ۲۳ - دی - ۱۳۹۴

  لطفا به این مسءول محترم بگید این انقلاب ماحصل خون شهداست و به برکت خون این شهدا چنین افرادی روی مسند هستند.
  لطفا کاری نکنند مورد خشم مردم قرار بگیرند.
  و زمان قلدری تمام شده هرچند قیافه آدم قلدر باشه.


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد