کد خبر: 63398

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۹

کدام رسانه به کناره گیری رهبری املشی دامن می زند؟!!!

پس از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رودسر و املش ، صحبت کناره گیری برخی ها به نفع کاندیدای دیگر به گوش می رسید. به گزارش خبرنگار املش ما ،از همان روزهای ابتدایی پس از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه رودسرو املش ، برخی ها معتقد بودند رهبری املشی […]

پس از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رودسر و املش ، صحبت کناره گیری برخی ها به نفع کاندیدای دیگر به گوش می رسید.

سوالبه گزارش خبرنگار املش ما ،از همان روزهای ابتدایی پس از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه رودسرو املش ، برخی ها معتقد بودند رهبری املشی بخاطر دِینی که به روح الله قهرمانی چابک دارد ، کناره گیری میکند ولی مصاحبه روز گذشته رهبری املشی آب پاکی را بر دستان آنها ریخت.

سایت گیلانی با خبرهای دو پهلوی خود اقدام به جهت دهی این جریان نمود و در خبرهای خود مستقیما به این مطلب اشاره  نمود و نوشت تنها فردی که از کناره گیری رهبری املشی نفع می برد، روح الله قهرمانی چابک است.

این رسانه که چندماهیست بصورت ناگهانی در گیلان چادر زده است در اقداماتی مشابه خبرهایی دو پهلو منتشر نموده و هموارهبه دنبالنتیجه  بازی به نفع خود  بوده است.

و اما رهبری املشی که دیگر کاندیدایی با تجربه ۷ دوره ای در انتخابات شده بود، در مصاحبه خود گفت: تا آخر انتخابات خواهم ماند و به نفع کسی کناره گیری نخواهم کرد.

این نماینده پیشکسوت مجلس در مصاحبه مطبوعاتی خود از بی اخلاقی های اخیر گلایه نمود و گفت : امیدوارم این بی اخلاقی ها هدایت شده نباشد.

حال باید از این رسانه  پرسید هنوز که از تائیدیه صلاحیت کاندیداها خبری نشده ، با این شایعات و اخبار دو پهلو به دنبال دامن زدن به چه هستید؟

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد