کد خبر: 63393

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۶:۵۵

در پی تغییر فرماندار املش؛ جعفری کاشت،اسماعیلیان درو می کند

قریب ۵۰ روز مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ، فرماندار املش تغییر می کند. به گزارش خبرنگار املش ما ، پس از ماهها کش و قوس در بحث تغییر فرماندار املش ، بالاخره مهدی جعفری از فرمانداری خداحافظی خواهد کرد و حسین اسماعیلیان با سلامی گرم به املش خواهد آمد. تغییر […]

قریب ۵۰ روز مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ، فرماندار املش تغییر می کند.

جعفری اسماعیلیانبه گزارش خبرنگار املش ما ، پس از ماهها کش و قوس در بحث تغییر فرماندار املش ، بالاخره مهدی جعفری از فرمانداری خداحافظی خواهد کرد و حسین اسماعیلیان با سلامی گرم به املش خواهد آمد.

تغییر فرماندار املش به مزاج خیلی ها خوش ننشسته بود و مواضع مختلفی دراین خصوص گرفته می شد ، بالاخره  سماجت معاونت سیاسی استانداری گیلان در چند روز اخیر به سرانجام خواهد رسید.

مهدی جعفری جز تنها فرماندارانی بود که از دولت احمدی نژاد بر این منصب تکیه زده بود و با تفکرات مجموعه احمدی پور تصمیم بر این شد که این فرماندار جوان و پرانرژی کنار گذاشته شود و حسین اسماعیلیان که به مرز بازنشستگی نائل آمده است مدیریت فرمانداری جوان املش را برعهده بگیرد.

از سویی دیگر با توجه به اهمیت انتخابات و نزدیکی ۵۰ روزه به آن و تلاش مجموعه فرمانداری به ریاست مهدی جعفری و تسلط بر شرایط منطقه،ایکاش این تغییر در این زمان حساس صورت نگیرد، زیرا که به نفع مردم منطقه در این شرایط حساس نخواهد بود.

و حال اگر این اتفاق بیفتد و این تغییر صورت گیرد  تمام زحمات مهدی جعفری را فرماندار جدید استحصال خواهد نمود.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کسب درآمد