کد خبر: 63335

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۵:۴۷

در حوزه انتخابیه رودسرو املش ؛عضو هیئت اجرایی انتخابات، کاندیدای مورد نظرش را تائید کرد و مسئول ستادش شد

دکتر میرهاشمی از اعضای هیئت ۸ نفره اجرایی انتخابات رودسر و املش استعفا داد و مسئول ستاد انتخاباتی روح الله قهرمانی چابک شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، روز گذشته پایگاه خبری رصد رودسر خبری را منتشر نمود مبنی بر کناره گیری و استعفای یکی از اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان رودسر و نوشت […]

دکتر میرهاشمی از اعضای هیئت ۸ نفره اجرایی انتخابات رودسر و املش استعفا داد و مسئول ستاد انتخاباتی روح الله قهرمانی چابک شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، روز گذشته پایگاه خبری رصد رودسر خبری را منتشر نمود مبنی بر کناره گیری و استعفای یکی از اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان رودسر و نوشت میرهاشمی پس از استعفا ، مسئول ستاد انتخاباتی روح الله قهرمانی یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رودسر و املش شد.

استعفائی که شائبه عدم مدیریت صحیح انتخابات شهرستان را از هم اکنون زیر سوال می برد زیرا وقتی فردی جهت برگزاری انتخابات از طرف معتمدین مردم که توسط فرماندار انتخاب شده استّ می بایست اهمیت انتخابات برایش مهم تر از همه چیز باشد ، همانطور که رهبر انقلاب در دیدار مردم قم بمناسبت ۱۹ دی فرمودند : این انتخابات موجب ماندگاری انقلاب می شود و  هرکس امروز با انقلاب و امام خمینی و راه امام بیعت کند به معنای بیعت با پیامبر است و موجب خشنودی پیامبر و خداوند می گردد.

ولی استعفای میرهاشمی باتوجه قبول مسئولیت ستاد یکی از کاندیداها این وظیفه خطیر که برعهده وی بود را زیر سوال خواهد برد ، چرا که هیئت اجرایی انتخابات رودسر و املش تمامی کاندیداهای انتخابات را تائید صلاحیت نموده اند درصورتی که ۴ نفر از این افراد در دوره های قبل رد صلاحیت شده بودند و یا با اغماض تائیدیه گرفته اند.

از طرفی دیگر شنیده ها حاکی از اینست یکی از اعضای هیئت اجرایی انتخابات در کلاچای نیز بزودی استعفا خواهد داد و مانند سابق مسئول ستاد کاندیدای مورد نظر خود خواهد داشت.

حال باید از مسئولین محترم انتخابات شهرستان رودسر و املش پرسید آیا برای رضای خداوند در این راه قدم برمیدارند یا منافع شخصی شان؟!!!

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد