کد خبر: 63321

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۸

فرماندار املش خبرداد: اختصاص بیش از ۶ میلیارد ریال برای ۱۸ پروژه آموزشی در املش

فرماندار املش گفت: برای اجرای ۱۸ پروژه آموزشی و پرورشی در شهرستان املش بیش از ۶ میلیارد ریال اعتبار امسال اختصاص یافته است. به گزارش املش ما ، مهدی جعفری،فرماندار املش در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان املش گفت: از مجموع ۸۴ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال اعتبارات عمرانی شهرستان املش در سال جاری ۶ میلیارد و […]

فرماندار املش گفت: برای اجرای ۱۸ پروژه آموزشی و پرورشی در شهرستان املش بیش از ۶ میلیارد ریال اعتبار امسال اختصاص یافته است.

مهدی جعفریبه گزارش املش ما ، مهدی جعفری،فرماندار املش در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان املش گفت: از مجموع ۸۴ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال اعتبارات عمرانی شهرستان املش در سال جاری ۶ میلیارد و ۹۱۸ میلیون ریال آن برای اجرای ۱۸ پروژه به اداره آموزش و پرورش این شهرستان اختصاص یافته است.

وی افزود:مهمترین این پروژه ها، احداث پروژه ۶ کلاسه شهید رجایی شهر املش، ۲ کلاسه شهید بخارائی روستای کهنه گویه از بخش رانکوه و ۲ کلاسه ۱۷ شهریور در مرکز شهر املش است.

بهرام صفری،مدیر آموزش و پرورش شهرستان املش در ادامه این جلسه اظهار کرد: ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار امسال برای هوشمندسازی مدارس به شهرستان املش اختصاص یافته که با این میزان اعتبار پیش بینی می شود ۱۶ کلاس درس در این شهرستان هوشمندسازی شود.

وی خاطرنشان کرد:پنج هزار و ۶۱ دانش آموز املشی در ۱۰۰ واحد آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی این شهرستان مشغول به تحصیل هستند./ایسنا

ارسال دیدگاه

کسب درآمد