کد خبر: 63316

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۳

تمجید شبکه ” من و تو ” از اقدام ضدفرهنگی شهرداری رشت+ فیلم

من و تو یک شبکهٔ تلویزیونی ماهواره‌ای فارسی‌زبان با تمرکز بر برنامه‌های سرگرمی است که مرکز آن در لندن قرار دارد. شرکت مادر این شبکه، شبکه تلویزیونی مرجان نام دارد که متعلق به کیوان عباسی و مرجان عباسی (اسکندری)، زوج ایرانی مقیم بریتانیا است . به گزارش املش ما به نقل از واران نیوز، اخیرا […]

من و تو یک شبکهٔ تلویزیونی ماهواره‌ای فارسی‌زبان با تمرکز بر برنامه‌های سرگرمی است که مرکز آن در لندن قرار دارد. شرکت مادر این شبکه، شبکه تلویزیونی مرجان نام دارد که متعلق به کیوان عباسی و مرجان عباسی (اسکندری)، زوج ایرانی مقیم بریتانیا است .

به گزارش املش ما به نقل از واران نیوز، اخیرا شبکه  فارسی زبان   من و تو که دفتر مرکزی آن در شهر لندن قرار دارد ، طی پخش برنامه ای  به  بررسی وتحلیل اظهار نظرها  موضع  گیری ها و بازخوردهایی که به دنبال اتفاقات اخیر  که طی اجرای برنامه مراسم بزرگداشت روز رشت در سطح  این شهر اتفاق افتاد  پرداخت .

این شبکه ماهواریی فارسی زبان که پس از  انتخابات ریاست جمهوری سال۸۸ تاسیس و راه اندازی شده  و به باور بسیاری با هدف اجرای سیاست های خصمانه  استعمار پیر و همپیمانانش نقش پیاده نظام  برای شبکه ماهواره ای  بی بی سی فارسی  را  ایفا می نماید ضمن تعریف و  تمجید فراوان از برنامه رقص و پایکوبی روز ۱۲ دی «روز رشت» در خیابان اعلم الهدی با بکار بستن شیوه ای نخ نما در اجرای تاکتیکی منسوخ با اشاره به برگزاری این مراسم آن را زیبا و شاد دانست و به حال کسانی که از آن انتقاد میکنند تاسف خورد !

مسئولین برگزاری این مراسم باید این فرمایش رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) را به یاد داشته باشند که می فرماید: انتظار نباید داشته باشیم که دشمنان از ما تعریف کنند. ایشان در ادامه می فرمایند :« اگر چنانچه امریکا از ما تعریف کند و روزنامه‎های امریکا از ما تعریف کنند، آن وقت است که باید مردم بگویند این چه است قضیه؟»

باشد که مسئولین برگزاری این مراسم کمی در کارهایشان تامل کنند و باعث خوشحالی دشمنان قسم خورده این مرزو بوم نشوند

[jwplayer mediaid=”63317″]

 

لینک دانلود

ارسال دیدگاه

کسب درآمد